Jump to content

Euro Truck Simulator 2’de Scania S ile İtalya DLC’sinin Çevre Yolları Tanıtıldı!


User_9806

Recommended Posts

Euro Truck Simulator 2’de Scania S ile İtalya DLC’sinin Çevre Yolları Tanıtıldı!

 

 

Euro Truck Simulator 2’de Scania S ile İtalya DLC’sinin Çevre Yolları Tanıtıldı!

SCS Software yeni blog yazısında sabırsızlıkla beklediğimiz yeni nesil Scania S çekicisi ile birlikte İtalya DLC’sinin ekran görüntülerini sunuyor. Açıklamalarına göre SCS oyunlarında yol ağı hakkında yapmak zorunda olduğu seçenekler her zaman zormuş. Sanal oyun dünyasının gerçek dünyaya oranla yaklaşık 1:20 olduğu ölçekte belirli karayolları, şehirler ve herhangi bir bölgeyi temsil etmesi gereken şehirlerin bölümleri seçme konusunda çok seçici olmaları gerekiyor.

 

ets-2-Italia-Ring-Roads1.jpgets-2-Italia-Ring-Roads2.jpgets-2-Italia-Ring-Roads3.jpgets-2-Italia-Ring-Roads4.jpgets-2-Italia-Ring-Roads5.jpgets-2-Italia-Ring-Roads6.jpgets-2-Italia-Ring-Roads5.jpgets-2-Italia-Ring-Roads6.jpgets-2-Italia-Ring-Roads7.jpg

 

Her zaman bölgeler ve şehirler için karakteristik olan alanları seçmeye çalışıyorlar fakat bir şehrin yollarının tüm modellerini sıkıştıracak bir yol yok. Buna karşın bazı durumlarda büyük bir kara arteri ile şehir merkezine yaklaşmayı başarabiliyorlar. Çoğu durumda şehri kuşatan bir çevre yolunun bir kısmını ve orada bulunan birkaç önemli bağlantı yolunu seçmek zorundalar (örnek olarak beltway, beltline, loop/otoyol, kavşak vb.). Şehrin ufuk çizgisi yalnızca ufukta var ancak “Aha! Burayı biliyorumé” cümlesini amaçlayan oyuncuların oraya gidebilecekleri ve tanıdıkları yakınlarda ilginç yerler belirlemeyi ve yeniden yaratmayı başarabiliyorlar.

 

Türkçe Kaynak (SimulasyonTürk)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.