Jump to content

SCS Software Yollarda: Varşova Oyun Haftası ve BÜYÜK Sürpriz!


User_9806

Recommended Posts

SCS Software Yollarda: Varşova Oyun Haftası ve BÜYÜK Sürpriz!

 

 

SCS Software Yollarda: Varşova Oyun Haftası

Bu oyun fuarında duyurulacak olan BÜYÜK ve özel sürpriz nedir?

Sim dorsesi ile Avrupa etrafındaki büyük oyun fuarlarına gezmeye Gamescom 2017 ile başlamışlardı. Sıradaki durakları Polonya’nın başkentinde gerçekleştirilen Varşova Oyun Haftası(Warsaw Games Week) oluyor. SCS Software‘ın uzun süredir lisanlama iş ortağı olan IMGN.pro şirketinin daveti ile simülasyon dorsesi bu fuara katılacak. Warsaw Expo XXI, 13-15 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor. SCS’in On the Road takımının orada kamuya açıklanmamış özel şeyleri göstereceği açıklamada belirtiliyor. American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 için yaklaşmakta olan harita genişlemelerini görmek, mevcut ilerleme, gelecekteki projeler ve yeni özellikler hakkında yeni bilgiler almak ve takımla sohbet edip simülatör platformlarında deneyim kazanmak isteyenleri bekliyorlar. Bu açıklamadan Gamescom 2017’nin aksine Varşova’da daha çok bilgi öğreneceğiz anlamı çıkıyor.

 

warsaw-games-week-2017_banner.jpg

 

Blog açıklamasının devamın hepsinin bu olmadığını SCS geliştirme ekibinin yakında duyuracağı gerçekten BÜYÜK ve özel bir sürpriz üzerinde son rötuşları yaptığı belirtilmiş.

Şimdi heyecanlandık değil mi? Birden fazla bilgi geliyor ve çoğu şeyin hızlı çıktığını, duyurulduğunu görüyoruz. Bazı şeyler için artık zamanı gelmedi mi? Geldi… 

 

SimülasyonTÜRK

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaichuTR said:

^

 

Büyük süpriz, ECS Hakkın'da bir kaç bilgilendirme olabilir bu mesajı bu aşağıdaki fotoğrafa dayanarak söylüyorum, 2'inci monitördeki AI'ye bakın, setra otobüs var, ama oyunun AI'sinde herhangi bir Uzun setra aracı bulunmamakta, burada biz oyunculara bir mesaj vermiş olabilirler diye tahmin ediyorum ben açıkça söylemek gerekirse ^

Bknz: http://prntscr.com/glta6w

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.