Jump to content

Kiabata

Recommended Posts

Siemka!
Po 2 latach chciałem wrócić do gry z kolegami w ETSie, więc postanowiłem odwiedzić wątek z dozwolonymi modyfikacjami i stamtąd bierze się moja zagwozdka.
Z racji, że nie potrafię grać z domyślnym Doradcą Drogowym, gram z modyfikacją o nazwie Route Advisor autorstwa XEBEKzs'a, a że granie bez żadnych informacji o trasie (pozostała droga, godzina itp.) jest takie nijakie, więc chciałbym skorzystać z tej modyfikacji grając w multi. Niby w zakładce "Allowed mods & mod guidelines" nie ma nic przeciwko temu, ale nie ma też wyraźnego "tak", więc wolę się upewnić.

Tak więc - mogę korzystać z Route Advisor'a grając w multi, czy nie mogę?

PS. Było by mi miło, gdybym nie został zbyty tak, jak 2 lata temu ;)

Edited by Kiabata
Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia czy ta modyfikacja w ogóle zadziała na multiplayerze (Wszystko co zawiera zmiany w czymś więcej niż tylko w domyślnych definicjach nie będzie działać).

Jeśli jednak to coś jednak będzie działać (Szczerze wątpię) to z racji tego że to zmienia tylko obraz twojej rozgrywki to nie ma z tym żadnego problemu względem wspólnej rozgrywki i innych graczy.

Link to comment
Share on other sites

Musisz sam sprawdzić, gdyż jeśli chodzi o tą modyfikację, to (w teorii) nie powinno być problemów.

Aczkolwiek... Jak wszyscy wiedzą, modyfikacje w grze zawsze są wyłączane (Skoda też jest "wyłączona", choć i tak widzimy ją w grze [legalny mod do MP, tl:dr]).

Dlatego też uważam, że nie powinno to działać. :(

Gdyby się jednak zdarzyło, że działa, to nikt Cię nie zbanuje za to, gdyż nie jest to żadna modyfikacja związana ze zmianą mapy, ciężarówek itp.

To jest tzw. mała rzecz, która zmienia wygląd gry, tak jak SweetFX na przykład.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.