Jump to content

Forumdaki profil postları

Akanss

Recommended Posts

Merhabalar @Akanss

Eğer sadece post sayınızı arttırmak için birşey yapacaksanız yapmanızın bir önemi yok. İnsanlara yardım ve bazı konularda rehberlik niteliği taşıyacak şeyler yapmanız hem takım için hemde oyuncular için yararlı olacağından profilinizi etkili br biçimde kullanmanızı sağlayacaktır. 

Aksi halde sadece spam postlrla dolu bir profil elde etmiş olursunuz. 

Post sayınızı kafanızaa takmayın sadece amacınız yardım ve yararlı işler olsun. Gerisi kendiliğinden gelecektir elbette. 

Saygılarımla 

BaldemarDeutsch..

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

Ana sayfadaki konulara cevap vererek post yükseltebilirsin ama spam vb şeyler yasak eğer bunlardan birisini yaparsan uyarı veya ceza puanı alabilirsin. :) 

Saygılarımla 

BombZ 

Yaa zaten benim amacım insanlara yardımcı olarak destek ekibine katılmak ordan da kısmet olursa oyun adminliğine geçiş yapmak

Ortalama ne kadar süremi alır mesela cidden yardım ederek yaklaşık 100 post kazanmak ??

Merhaba @Akanss; Tahmin edebildiğim kadarıyla TMP Team'ına katılmak istiyorsunuz, Ekibe girmek için belirli kurallar var; Evet! lâkin, takım lideri sizin forum profil'inizde ki beğeni & mesaj'ların fazlalığına bakmıyor, o profilin sahibine ve forum içerisindeki tutumuna bakıyor. İlgili konu'dan gerekli birçok bilgiye daha ulaşabilirsiniz. Bkz. Konuya gitmek için tıklayınız. İyi Forumlar. 

On 08.09.2017 at 8:35 PM, Akanss said:

Profilimizde ki post ları nasıl arttırabiliriz arkadaşalar ??

Bence doğal ol yani post kasmak için sürekli yazma. Böyle gezerken yardım edebileceğin kişilerin konularına yaz. Zaman alsada geç olur temiz olur belki ilerde destek ekibine katılırsın.  

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.