Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Recommended Posts

 

Kos3ZOC.png

3sL9g4Q.png

 

Firma N-TRANS została założona przez dwóch przyjaciół dnia 06.10.2016r. Celem naszej firmy było zapewnienie pracownikom dobrej zabawy i miłej atmosfery jak również staraliśmy się wprowadzać nowoczesną technologię by jak najbardziej urealnić rozgrywkę. Cel naszej firmy jest aktualny do dnia dzisiejszego. Nasze starania doprowadziły do tego że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.

 

WA80RSB.jpg

 

Na samym początku o naszej firmie nikt nie słyszał. Było tylko kilku kierowców a nasz system rozliczeń budził wiele do życzenia. Co tydzień w piątki z entuzjazmem jeździliśmy konwoje naszymi czerwonymi MAN-ami i reklamowaliśmy firmę. To spowodowało że do naszej firmy dołączało coraz więcej osób a czerwone MAN-y były naszym znakiem rozpoznawczym.

 

tG1A76c.jpg

 

Aktualnie nasza firma liczy ponad 25 kierowców i ciągle się powiększa. By iść z duchem czasu zmieniliśmy nasze stare czerwone MAN-y na nowe białe Scanie. Ciągle kontynuujemy naszą tradycję piątkowych konwojów, które odbywają się również z innymi firmami. Przez ten cały czas rozwijaliśmy nasz panel rozliczeń jak również rozwinęliśmy reklamę naszej firmy poprzez media społecznościowe i stronę internetową. Przez cały ten czas przyświeca nam myśl by naszym pracownikom było jak najlepiej w firmie.

 

ZEGbtNc.png

 

Założyciel:

Smakosz

 

Prezes:

Epsilon

Meitt

 

6Q5CbiT.png

 

Malowanie kierowcy:

SOamqwE.jpg

 

Malowanie kierowcy na okresie próbnym:

ImKC7H2.jpg

 

GugR478.png

 

- kultura osobista

- sprawny mikrofon wraz z programem Discord

- oryginalna wersja gry Euro Truck Simulator 2 wraz z klientem Multiplayer

- minimalnie 100h przegranych w statystykach steam w grze Euro Truck Simulator 2

- dlc Going East oraz dlc Scandinavia

- konto na World of Trucks

 

ydnKfJo.png

 

NqiaFq7.png

[KLIK]

2RhZfah.png

[KLIK]

 

0BKGcij.png

[KLIK]

 

D6whQvH.png

 

re8lBjp.jpgtVdZaSS.jpgKQFK64L.jpgvHjvn7i.jpgguNqDsr.jpgMue8PRB.jpgTYs1Lfi.jpg38un68w.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Godna pochwały organizacja pierwszego dnia imprezy urodzinowej N-TRANS. Jeszcze wyżej cenimy sam pomysł i wykonanie, czyli stworzenie atmosfery faktycznie "luźnych pogaduszek". W takim gronie i takiej atmosferze mógłbym co tydzień uczestniczyć w takich spotkaniach, zdanie to podzielają również nasi kierowcy. Mam nadzieję, naciskaną podświadomą pewnością że za kilka godzin będę mógł tak samo opisać sam konwój urodzinowy. Pozdrawiam :)

 

Szef ANDRESPOL, PandA

59d82d5f24e37_andrespol200x200.png.ea1dd4c4059de8f3bb3b24d8486371f6.png

 

 

  • Thanks 1

kMJTtjT.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2017r. odbył się konwój z okazji trzecich urodzin firmy ITL-Trans. Trasa w miłej atmosferze przebiegła bardzo szybko. Jubilatom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego, jak największej ilości kilometrów, jak największej liczby zatrudnionych pracowników, jak największej ilości przejechanych tras i nie tylko. W imprezie brały udział firmy takie jak:

- ITL-Trans

- Orzeł-Trans Wirtualna Spedycja

- Blue-Trans: Spedition

- SpediStar

- SpeedyTrans

- MagTrans Wirtualna Spedycja

- Black Arrows

- N-Trans

Wszystkim życzymy szerokości i przyczepności :)

N-Trans :D

Spoiler

ifAl7tP.jpgv8EVV5a.jpgp9Agz20.jpgPbJBSqq.jpgx6kmbd0.jpgTue8SJ7.jpgk44grfe.jpgfM720qK.jpgQ62YEzN.jpggySEDY1.jpg36jK10V.jpgfNGfUx6.jpgfLDeJ7K.jpggySEDY1.jpgUIsaSA3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.