Jump to content

Destek Ekibi Alımı - 1 Türk

Baldemar TR

Recommended Posts

Merhabalar 

İnsanlara yardımcı olacak yeni destekçiler arıyoruz.Lütfen gereksinimleri kontrol edin ve başvurunuzu gönderin.

İlgilendiğimiz diller: 1 Türk, 2 Polanyalı , 1 İtalyan 1 İsveçli

Gereksinimler:
- Min. 17 yaşında
- İyi derecede İngilizce bilgisi
- Min. 100 ileti
- İyi davranış
- Başkalarına yardım etmek için canatan ve gönüllü olmak
  Bize katılmak isterseniz, başvurularınızı buradan gönderebilirsiniz:https://goo.gl/forms/rc9gqaXoxXDmEMQi1

Bitiş tarihi: 30.09.2017

Herkese iyi şanslar !

Ana Konu : 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/announcement/20-support-team-recruitment-2-turkish-3-polish-2-russian-2-dutch-and-1-italian/

Support Team Leader (Destek Takım Lideri) @LIGHTOFGOD

Çeviri : @BaldemarDeutsch [EN\TR]

Saygılarımla

Edited by BaldemarDeutsch [EN\TR]
  • Thanks 1

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

• 2 weeks later...
2 hours ago, 0zgur said:

Bana bu konu hakkında kim alınacak tarzında mesaj atmayın, atarsanız sizin için olumsuz olur.

Haha :D 

Arkadaşlar siz sadece insanlara yardım etmeye çalışın gerisi gelir @0zgur doğru bir konuya değindi . Bazı heyecanlı arkadaşlarımız takımdaki üyeleri rahatsız etmekde . Dikkat edelim kaş yapayım derken göz çıkartmayın. 

Edited by BaldemarDeutsch [EN\TR]

Arkadaşlar, alımlar yeterlilik ve kalifiyeliğe göre oluyor. Rastgele sayı söylenip aaa bu senmişsin hadi gel mantığıyla olmaz. Karpuz mu seçiliyor. Burada amaç TruckersMP topluluğundaki insanlara yardımcı olacak ve aynı zamanda belirli yetkinliğe ve olgunluğa sahip kişileri bulmak. En önemli birkaç husus şunlar; iyi derecede İngilizce(takımda ve toplulukta her milletten adam var, dumanla haberleşilemeyeceğine göre ortak dil lazım), iyi hal ve davranış, aktiflik, olgunluk, vb. 

Bunları karşılayabiliyorsanız başvurun ve başvurunuzun değerlendirilmesini bekleyin. 

• Like 2
  • Thanks 1

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Arkadaşlar foruma yeni gelenler için söylüyorum.

-Burada bu konu için bir konu açarsanız, adminlere veya destek takım liderine mesaj atıp rahatsız ederseniz en baştan siz kaybetmiş olursunuz. Lütfen şartlar nedir diye soru sormayın. Herşey orada açık ve net bir biçimde yazmaktadır. O özellikleri taşıyorsan başvur. Bence Ekstra sorulara gerek yok.

9 saat önce, bluesbass şunları söyledi:

Arkadaşlar, alımlar yeterlilik ve kalifiyeliğe göre oluyor. Rastgele sayı söylenip aaa bu senmişsin hadi gel mantığıyla olmaz. Karpuz mu seçiliyor. Burada amaç TruckersMP topluluğundaki insanlara yardımcı olacak ve aynı zamanda belirli yetkinliğe ve olgunluğa sahip kişileri bulmak. En önemli birkaç husus şunlar; iyi derecede İngilizce(takımda ve toplulukta her milletten adam var, dumanla haberleşilemeyeceğine göre ortak dil lazım), iyi hal ve davranış, aktiflik, olgunluk, vb. 

Bunları karşılayabiliyorsanız başvurun ve başvurunuzun değerlendirilmesini bekleyin. 

Benim 2 adet banım var. Birisi kaza oldu kaza sonrası video alarak yolun ortasında görülüyorum o yüzden ban aldım. Ve pek fazla ingilizce bilmiyorum. Admin olmakta sorun çıkarırmı ?

@BlaCKTrooP Onu bluesbass bilemez ilk başta destek ekibine, veya forum moderatörü olman gerekiyor takıma girmen içinde işe alım açıldığında başvurunu yapıp beklemen gerisini takım liderine bırakman takım lideri seni değerlendirir ban geçmişine bakar forumda ceza puanına bakar ona göre seni takıma alır.

10 hours ago, BlaCKTrooP said:

Benim 2 adet banım var. Birisi kaza oldu kaza sonrası video alarak yolun ortasında görülüyorum o yüzden ban aldım. Ve pek fazla ingilizce bilmiyorum. Admin olmakta sorun çıkarırmı ?

İngilizcen yoksa %0. Zaten 2 tane Türk Support alındı. Sonrakini bekleyin derim ama en azından Intermediate düzeyde İngilizce bilmeniz gerekmektedir.

4 hours ago, ilhanmermer said:

İngilizcen yoksa %0. Zaten 2 tane Türk Support alındı. Sonrakini bekleyin derim ama en azından Intermediate düzeyde İngilizce bilmeniz gerekmektedir.

İngilizcem yok derken anlıyorum ama yazmaya gelince yada telafüz edmekte sıkıntım var :D. Yoksa orta derece anlıyorum.

@EmrE_TR_123 Hayır destek ekibinden başlamanız gerekmiyor işe alımlar açıldığında moderatör,Destek,Medya bu takımların alımları açıldığında basvurunuzu gönderirsiniz takım liderleri değerlendirir ona göre takıma girmekte hak kazanırsınız 

Iyi Forumlar :)

BombZ

5 hours ago, ilhanmermer said:

@SLAUGHTEER veya @LadyAndromeda Konuyu kapatabilir misiniz? Gerekli alımlar yapılmış gibi görünüyor.

Konu ile ilgili herhangibir düzenleme henüz yapılmadığından bence beklemekte fayda var Support Takım Lideri @LIGHTOFGOD editleme yaptıktan sorna konuyu kapatmaamız daha doğru olur :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.