Jump to content

Po uruchomieniu gry, ona się zawiesza.


Scruffie

Recommended Posts

Witam, mam dość dziwny problem. Gdy włączam ETS2, niezależnie czy jest to MP czy SP, wyskakuje mi komunikat: "Wykryto próbę skorzystania z zaawansowanych narzędzi deweloperskich..." po czym gra się zawiesza, jest to dziwne według mnie, ponieważ pierwszy raz mam ten problem. Z góry dziękuję za wszelkie rozwiązania :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Też wyskakuje mi ten Komunikat tylko że Odpalam Grę przez Trucksbooka. ale czasami też mi się zawiesza wtedy wyłączam Grę i Uruchamiam ponowie i już Działa. Więc pomoże tobie też zadziała. PS: Jestem vs i odkąd korzystamy z trucksbooka wyskakuje mi taki komunikat cały czas jak wchodzę do ETS 2 i zdążyłem się przyzwyczaić do tej wiadomości. Mam nadzieję że Pomogłem:) 

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Adrian22-PL said:

Witam

Też wyskakuje mi ten Komunikat tylko że Odpalam Grę przez Trucksbooka. ale czasami też mi się zawiesza wtedy wyłączam Grę i Uruchamiam ponowie i już Działa. Więc pomoże tobie też zadziała. PS: Jestem vs i odkąd korzystamy z trucksbooka wyskakuje mi taki komunikat cały czas jak wchodzę do ETS 2 i zdążyłem się przyzwyczaić do tej wiadomości. Mam nadzieję że Pomogłem:) 

Właśnie problem u mnie jest w tym, że ja nie mogę się przyzwyczaić, bo zwyczajnie po kliknięciu tego komunikatu gra mi się zawiesza, jeśli ktoś miał już taki problem bardzo proszę o wpis tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

1.Bawiłeś się w konfigurację albo edycję save/profilu ??? czy dodawanie jakiś rozszerzeń pod ets2 ???

 

2.Spytam inaczej.Czy próbowałeś łączyć jakieś aplikację korygujace terymetrycznie (modyfikacja na zsynchronizowane predkosciomierze/obrotomierze na androida/tablet itd.) , albo czy masz zbyt wiele modyfikacji podłączone pod profil gry ?

 

3.Spróbuj zostawić tylko niezbędne modyfikacje na sp jak i też na MP..

 

4.Nastepnie spróbuj też wbić na sp przez safe mode i napisz czy na safe modzie też ci pojawia się ten bugujacy się i crashujacy komunikat.

Edited by Robert_DRAJWER [BG]

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.