Jump to content

Oddam/Wymienię ekwipunek


Zdobywca Zdobyczy.

Recommended Posts

Witam.Chciałbym w tym temacie aby była możliwość wymiany poszczególnych "itemków" pomiędzy użytkownikami z Euro Truck Simulator 2 (w przyszłości może też z American Truck Simulator). Myślę ,że to całkiem fajna inicjatywa i opłacalna dla wszystkich tych którzy chcą się pozbyć swoich rzeczy z ekwipunku i zyskać co innego ,albo jednoznacznie "dobić targu". Aktualnie jest to dobry pomysł odkąd Steam ,wraz z studiem SCS wprowadził opcję wymiany/sprzedaży wirtualnych rzeczy z ekwipunku.Myślę ,że ten temat przyda się wielu osobom.Życzę owocnej i udanej wymiany !!!

 

1.Ten kto chciałby się wymienić może napisać w tym wątku na przykład :

 

Steam Profil (link do profilu) : https://steamcommunity.com/id/twojanazwaprofilu
Mam : 2x Czech Republic - Pennant.
Chcę : 4x Heart of Paris.

Albo coś w tym stylu.Następnie wystarczy dodać użytkownika z linku do profilu Steam i zacząć wymianę :)

 

2.Też jest ewentualnie opcja na zrobienie i dodanie do postu związanego z wymianą tutaj tradelink'a Steam  (link jak go się tworzy znajdziesz klikając w ten podświetlony tekst).

 

- Przełożenie na POLSKI w punktach :

  • Przechodzisz na stronę główną Steam.
  • Wybierasz zakładkę swojego profilu , a następnie klikasz na odnośnik do ekwipunku.
  • Klikasz w prawym - górnym rogu w odnośnik OFERTY WYMIANY.
  • Szukasz odnośnika pod tytułem : Kto może mi przesyłać oferty wymiany? i klikasz w niego.
  • Na samym dole po kliknięciu wyszukujesz punktu Strony osób trzecich.Adres URL wymiany jest właśnie tym tradelink'iem którego możesz używać do szybkiej i bezpiecznej wymiany ,możesz go również wklejać gdzie chcesz.Oficjalna i intensywna alternatywa do przeprowadzenia sprężonej wymiany :)

 

Edited by Robert_DRAJWER [BG]
  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Imperator Tracz said:

Idea dobra, ale sądzę, że lepszą opcją będzie podanie tzw. tradelinka, którego to można uzyskać pod tym linkiem. https://steamcommunity.com/id/me/tradeoffers/privacy#trade_offer_access_url

 

Już dodaję jak coś pomoc.Dzięki za przypomnienie o tej opcji !

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.