Jump to content

Multiplayer Uyumlu Mod Nasıl Yapılır?

Suleyman.53

Recommended Posts

Merhabalar. Multiplayer uyumlu dorse ağırlık modu ve ya renk modlu dorse yapabilen bir arkadaşımızdan yardım almak istiyorum. Bu işlerle uğraşmayı çok seviyorum ve yardımcı olacak bilgili birisi varsa çok memnun olurum. 

Multiplayer Uyumlu mod yaparken hangi program kullanılmalıdır.

Ve mp de sıkıntı çıkmaması için ne gibi işlemler gerekiyor.

Bilen bir kişi yardım ederse çok sevinirim ve minnettar olurum kendisine

sıfırdan anlatması gerekmez sadece şöyle kısa ve öz olarak anlatsa yeterlidir. Ya da en azından kullanılan programları söyleyebilirse ben bir şekilde nasıl yapılacağını anlayabilirim. Lütfen ama lüftfen yardım edin. 

Multiplayer de belirli modlar çalışır kardeşim çoğu mod çalışmaz fakat tırnı ve dorseni aynı renk yapabileceğin kodlar ve youtubeye ''ets 2 dorse ve tırı aynı renk yapma'' yazarsan işine yarayabilecek videolar bulabilirsin. https://forum.wotmp.com/forum/eklentiler-modlar-mp.144/     Bu adrestende mp de çalışan modları bulabilirsin . Umarım işine yarar :)

On 05.09.2017 at 7:49 PM, LegendTrucker56 said:

Multiplayer de belirli modlar çalışır kardeşim çoğu mod çalışmaz fakat tırnı ve dorseni aynı renk yapabileceğin kodlar ve youtubeye ''ets 2 dorse ve tırı aynı renk yapma'' yazarsan işine yarayabilecek videolar bulabilirsin. https://forum.wotmp.com/forum/eklentiler-modlar-mp.144/     Bu adrestende mp de çalışan modları bulabilirsin . Umarım işine yarar :)

kodlamayı biliyorum zaten istersen konuya bakabilirsin: 

Benim istediğim o modları kendim yapabilmek hem bu oyunda bir adım daha ileri seviye bilgi sahibi olmak. Yine de teşekkür ederim

Mod dosyaları .scs uzantılı, winrar gibi programlar ile kolaylıkla içini açıp kuracalayabilirsin, bu oldukça yardımcı olacaktır.
Modun MP'de çalışabilmesi için modda kullanılan şeylerin orjinal oyunda olması lazım, yani dışarıdan bir şey ekleyemezsiniz oyuna. Böyle olunca geriye renk değişiklikleri, tonaj değişiklikleri, bir kaç teker değişimi vs kalıyor geriye. Veya bir tırda olup diğer tırda olmayan parçaları vs ekleyebiliyorsun diğerine, "hibrit tır ets2" vs diye aratırsan son bahsettiğim şey hakkında bilgi bulabilirsin.

• Like 2

System.out.println("Hello World!");

On 10.09.2017 at 4:13 PM, Jigglypuff 'RZ said:

Mod dosyaları .scs uzantılı, winrar gibi programlar ile kolaylıkla içini açıp kuracalayabilirsin, bu oldukça yardımcı olacaktır.
Modun MP'de çalışabilmesi için modda kullanılan şeylerin orjinal oyunda olması lazım, yani dışarıdan bir şey ekleyemezsiniz oyuna. Böyle olunca geriye renk değişiklikleri, tonaj değişiklikleri, bir kaç teker değişimi vs kalıyor geriye. Veya bir tırda olup diğer tırda olmayan parçaları vs ekleyebiliyorsun diğerine, "hibrit tır ets2" vs diye aratırsan son bahsettiğim şey hakkında bilgi bulabilirsin.

Yardımlarınız için teşekkürler. Yakın bir zamanda oyun dosyalarını ve mevcut modların içinde ki özellikleri kontrol edip mp için mod nasıl yapıldığını öğrendim.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.