Jump to content

SCS Software için heyecanlı bir hafta... Yeni ofis...


User_9806

Recommended Posts

SCS Software için heyecanlı bir hafta... Yeni ofis...

 

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator yapımcısı yeni ofisine taşındı.

greenline-kacerov-1.jpg

 

SCS Software bugünkü blog yazısını onlar için özel olan bir şeye ayırdı. Zaten blog yazısına da yine bu özel olan yani yeni ofisten yazıyorlar. Daha önce duyurulduğu gibi yeni ofise taşınma gerçekleşmiş. Prag’ın merkezinde olan eski ofislerinden çok memnun kalsalar da artık daha fazla çalışamadıklarını, oyunların ilerleme hızını artırabilmek ve şu anki takımlarını geliştirmeye devam etmek için yeni ofise taşınmaları gerekiyormuş.

(Greenline adındaki ofis binası Prag, Kacerow semtinde bulunuyor. Tabii tek bir katı onlara ait.)

 

Yeni Ofise dayalı resimler (Çok Fazla resim olduğu için spoiller olarak düzenlendi)

Spoiler

scs-software-new-office-images1.jpgscs-software-new-office-images3.jpgscs-software-new-office-images2.jpgscs-software-new-office-images4.jpgscs-software-new-office-images5.jpgscs-software-new-office-images6.jpgscs-software-new-office-images7.jpgscs-software-new-office-images8.jpg

 

Bir şirketi taşımanın kolay bir iş olmadığını ancak hafta sonları buna ayırabildiklerini ve böylece tasarım ve progralama takımlarının Pazartesi öğleden sonra iş başı yapabildikleri belirtiliyor. Bu arada şirketin önemli bir bölümü olan “On The Road” takımı çok farklı bir zorlukla karşı karşıya kalmış. Geçtiğimiz hafta farklı yerlerde gerçekleşen iki önemli etkinlik vardı, aynı anda iki yerde de olmak isteyen SCS ekibi Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen gamescom 2017 oyun fuarına katılmış hem de Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonasının(FIA ETRC) Macaristan ayağında oyunlarını tanıtmak zorunda kalmış.

gamescom 2017’de olan etkinliğe FIA ETRC organiztörleri ve Team Lenz katkısıyla bir yarış çekicisi de simülatör platformlarının bulunduğu dorsenin yanına park edildi. Elbette gerçek bir yarış çekicisi ziyaretçilerden büyük ilgi topladı. Görüldüğü kadarıyla SCS Software’da şu an 3 simülatör platformu bulunuyor.

 

Gamescom'dan görüntüler! :) 

Spoiler

scs-software-gamescom-2017-1.jpgscs-software-gamescom-2017-2.jpgscs-software-gamescom-2017-3.jpgscs-software-gamescom-2017-4.jpgscs-software-gamescom-2017-5.jpgscs-software-gamescom-2017-6.jpg

 

 

FIA ETRC Macaristan yarışından fotoğraflar;

GoodYear standı ile karşı karşıya kalmaları hoş olmuş açıkçası

scs-software-fia-etrc-Hungaroring2.jpgscs-software-fia-etrc-Hungaroring1.jpgscs-software-fia-etrc-Hungaroring4.jpgscs-software-fia-etrc-Hungaroring5.jpg

 

Bir sonraki yarış Çek Cumhuriyeti’nin Most pistinde 2-3 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

ETRC_Most.jpg

 

gamescom 2017’de ETS 2’nin ağır nakliye paketine eskort araçları ve animasyonlu işçilerin geleceği ortaya çıkmıştı. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz. Bunların dışında herhangi bir açıklama ya da röportaja rastlanamadı.

 

 

Türkçe Haber Kaynağını Buradan Görüntüleyebilirsiniz

Resmi İngilizce Kaynağı Buradan Görüntüleyebilirsiniz

  • Upvote 2

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.