Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Speed Hack

SharpLiqhTo6

Recommended Posts

Adam bana diyoki ben cheat engineden speed hack yapıcam bu hesabı çekilişle kazandım banlatıcam dio yarım saat sonra gene denk gelmiştim şehri birbirine kattı. Bu konuyla ilgili mail attınız mı?

Tırlar 150 mi basıyor? Emin misin :D Şahsen boş çekici ile 173-174 km/h basıyorum ki hack ve benzeri 3. parti uygulamalar kullanmadan daha fazla basabilen vardır. @_EmirhanTheGamer16_

Ayrıca şanzıman seçimide önemli. Eğer 6 vitesli bir çekici ile 12 vitesli bir çekici kalkış yaparsa 6 vitesli çekici kalkış ve hızlanma olarak önde olur ama 12 vitesli şanzımana sahip bir çekici 6 vitesliye göre daha yavaş hızlanır.

Yani kısaca 6 vitesli çekici hızlı kalkar max speed düşüktür. 12 vitesli çekici yavaş kalkar max speed yüksektir.

Ayrıca birazdan da bu speed hack ile ilgili bir feedback yazacağım. @SharpLiqhTo6

750hp Iveco Stralis Hi-Way, çift yakıt depolu 4x2 şasi, 12 vitesli şanzımanla Odense-Kobenhavn-Malmö hattında, 15-16 tona kadar herhangi bir yükle hiç yorulmadan 171km/s hızla gidebiliyor. Hızlanmayı hiç ölçmedim ama 5-6 saniyede 60'ın üstüne çıkıyor gibi. Aynı konfigürasyonlu -sadece tek yakıt deposu var, o da sanırım 400 litre civarı, boş haliyle maksimum menzil 1800km- MP3 kasa Actros'la da durum hemen hemen aynı, hatta Iveco biraz daha hızlı. Speedhack ile karıştıran çok oluyor, ama değil işte.

Merhaba,

www.truckersmp.com/reports adresinden rapor edebilirsiniz.

Ayrıca kaliteli ve FPS düşüşü olmadan kayıt almak isterseniz Open Broadcaster Software (OBS) programını kullanabilirsiniz.

FPS düşüşü olmadan kayıt yapabilmek için ayarları doğru bir şekilde yapmalısınız.

Saygılarımla.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.