Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

TruckersMp Güncellenirken Donuyor

Guest

Recommended Posts

hepinize merhaba arkadaşlar benim truckersmp güncellenirken donuyor. 12 mb lik güncelleme geldi ama bu 10 mb de yada kapatıp açınca  9 mb den ileri gitmiyor sildim tekrar yükledim sorun çözülmedi ve şuan multiplayeri giremiyorum bunun çözümü varmı? Lütfen hemen cevaplarsınız sevinirim

Spoiler
Spoiler

Merhaba, @Naz?mZekiUysal 

- TruckersMP Launcherı Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin ve indirme işlemini öyle devam ettirin.

- @O?uzhanTPZ(TR)'nin dediği gibi TruckersMP Launcher sağ tık>özellikler>uyumluluk sorununu gider seçeneğini seçin. Oradaki işlemleri kendinize göre yanıtlayın.

- Modemin fişini çekin, 10 saniye sonra tekrar fişe takın. TruckersMP Launcher'a giriş yapın ve Install Avaible Updates butonuna basın, yükleme devam etmez ise aşağıdaki adımları uygulayın.

• C:/ProgramFiles/TruckersMP Launcher (TruckersMP Launcherı nereye kurduysanız TruckersMP Launcher Klasörünü komple silin)
• C:/Programdata/TruckersMP (Klasörünü komple silin)
• Belgelerim/ETS2MP (Klasörünü komple silin)
• Güncel sürümü https://truckersmp.com/download tekrar indirmeyi deneyin.

- Windows+R tuşuna aynı anda basarak çalıştır'ı açın. Gelen çalıştır ekranına "cmd" yazın ve enter tuşuna basın. Siyah Komut İşlemcisi ekranına sırasıyla aşağıdaki kodları yazın. • ipconfig /Flushdns
• ipconfig /release
• ipconfig /renew (yazdıktan sonra biraz bekleyin)
• exit

Bu işlem ile DNS adresinizi sıfırlamış bulunmaktasınız. 
- Bilgisayarınıza VPN indirerek de güncellemeyi indirmeyi deneyin.
- Oyunu Steam üzerinden kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.
- Sorunu çözemediyseniz destek talebi oluşturarak destek ekibinden gelen cevabı beklemelisiniz. (https://support.truckersmp.com/)
Ek olarak İnternet sağlayıcınız Digiturk ise sorun buradan da kaynaklanabiliyor bir çok kişi Digiturk yüzünden Ets2mp oynayamıyor.

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bu Konuya Bakmanızı Öneririm  https://forum.wotmp.com/konu/surekli-olarak-oyun-donmalarina-karsi-rehber.7135/

On 16.09.2017 at 3:23 AM, BlaCKTrooP said:

Merhabalar
@Naz?mZekiUysal

Aynı sorun bende karşılaşıyorum güncelleme yaparken veya ets2mp inrirken. Yapman gereken tüm açık programları kapatıp sadece launcher 'i tek açık bırakmak. Sorun devam ederse bildir yardımcı olmaya çalışırım.

İyi Günler
Saygılarımla

On 25.08.2017 at 4:05 PM, Naz?mZekiUysal said:

hepinize merhaba arkadaşlar benim truckersmp güncellenirken donuyor. 12 mb lik güncelleme geldi ama bu 10 mb de yada kapatıp açınca  9 mb den ileri gitmiyor sildim tekrar yükledim sorun çözülmedi ve şuan multiplayeri giremiyorum bunun çözümü varmı? Lütfen hemen cevaplarsınız sevinirim

Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents

• 2 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.