Jump to content

Poprawiony Logotyp Strony ETS2 Multiplayer


Cryptone

Recommended Posts

  Nazwa Sugestii: Logo ETS2 Multiplayer

 

 

  Opis Sugestii: Co tu dużo pisać, jest to po prostu troszkę poprawione logo tak aby ładnie komponował się napis Multiplayer z logiem ETS2. Obrazki przygotowane specjalnie pod stronę czyli rozmiary (300x128) oraz wersja HD (1280x700). Format pliku PNG bez tła.
     
 

 

 

  Przykładowe obrazki:
Logo Małe:

NuYNM6z.png

Logo duże:

72wNEiC.png

 

  Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Nie wiem co Tu wpisać :D. Ogólnie zrobione dla zabawy mam nadzieje że się przyda :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wysłałem już taką propozycję (http://i.imgur.com/e10Elo2.png) na fanpage Multiplayer'a na FB ale administracja stwierdziła, że zostanie przy obecnym logotypie. W sumie nie wiem dlaczego :) Może dowiem się tu czegoś? Z tego co pamiętam to miał być zorganizowany konkurs.

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

72wNEiC.png

Ten mi się bardziej podoba, ponieważ napis multiplayer jest normalny, a w tym przypadku jest on zwężony

e10Elo2.png

Ale jestem za aby zmieniono to logo, może nie teraz ponieważ maja dużo pracy z portowaniem ale gdy wydadzą nowa wersje MP to można pomyśleć nad zmiana tego.

  • Upvote 2


76561198062811172.pngAddFriend.png 76561198062811172.png4640170664.png

 

Link to comment
Share on other sites

@OJCI3C jest zwężony tak samo jak napis w logo ETS2. W propozycji Cryptona jest po prostu większy rozstaw liter przez co swoją drogą w niektórych miejscach te żółte obramowanie nie zlewa się tak jak w oryginalnym napisie ;)

 

Znając życie to ktoś z administracji sam wymyśli jakiś logotyp żeby w razie czego uniknąć spruty od SCS'u :D

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.