Jump to content
  • 0

Problem z DLC DAF


BladE94

Question

Mam problem z DLC do DAFa. Mianowicie, czy to na singlu, czy na multi, kiedy chcę dodać obrysówki w miejscach typu grill przedni czy osłona przeciwsłoneczna, gra wywala mi komunikat, że nie wykryto części, bo nie zastosowano odpowiedniego filtru wyszukiwania. Problem w tym, że DLC jest zainstalowane, bo widzi inne części z tego DLC, a wszystkie filtry są aktywne. Najgorsze jest to, że dzieje się to na profilu, który służy do jazdy na multi. Stworzyłem 5 nowych profili, i na 4 z nich DLC działa, a na jednym nie, plus nie działa na starym profilu do multi. Problem jest identyczny na multi i na singlu. Piszę to tutaj, ponieważ na forum SCS, na fb czy w internecie nie znalazłem rozwiązania tego problemu, i nie wiem już co robić. Zarówno gra jak i Steam były restartowane, uruchamiane jako administrator, reinstalowane, i dalej kicha. Dodam też, że nie tylko ja mam taki problem. Ktoś zna może rozwiązanie tego problemu i zechce się nim podzielić? Będę wdzięczny :)

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.