Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Report Sistem

Guest

Recommended Posts

Arkadaşlar Oyunda bana çarpan adamı reporkuyorum ama bi süre sonra oyuncu bu davranışı tekrarlamadı kararın yanlış olduğunu düşünüyosanız siteye aşvurun diyo ama site de en fazla 10 report girişine açık  Ne yapabilirim Görüşlerinizi almak istedim hiç reportlamayımmı yada foto mu çekiyim

• 2 weeks later...

Eğer oyun içerisinde yapılan reportlar arkadaşında dediği gibi  Birsüre sonra oyuncu bu davranışı tekrarlamadı kararın yanlış olduğunu düşünüyosanız siteye başvurun gibi cevap verecekse oyundan kaldırılsın. Sadece site içinden report yapalım. Bugün Stavangerdan Bergene giderken Scout arkamdan yol istedi. Geçmesi için sinyal verdim arkadaş geldi vurdu kaçtı. Reportladım 10 dakika sonra siteye yazın diye bildirim geldi. Her zamanda oyun içi kayıt programım açık olmuyorki buyrun adamın yanına kâr kaldı şuan. Olan bana oluyor. Hasarı ben alıyorum tekrar servisten ağır tonajla nasıl çıkacağım onun derdine yanıyorum. Servis çıkışlarındaki sabırsızlık kural tanımamazlık bir ayrı olay zaten.

Bunu bir kez daha dile getirmiştim. Tekrar dile getiriyorum. Oyun içerisinde report yaptığımızda son 2 dklık oyun kaydımız alınsın otomatik olarak sitedeki reportlarımıza işlensin. Yada kaldırın madem attığımız reportlar cevaplanmayacak. Yanlış anlaşılmasın tabiki oyun adminleri sürekli oyunda devriye gezip işte 0 kamerasıyla bunları kontrol edecek değiller onlarında bir hayatı var ama eğer böyle bir oyun içi report sistemi yapılıyorsa devamıda gelsin.

Canım kardeşim oyun içindeki raporlama sistemi kesinlikle çalışmıyor oyun içinden raporladıklarımla & sitede raporladıklarımı karşılaştırıyor olsaydım gerçekten TruckersMP yönetiminin bunu düşünüyor olmasını beklerdim . Yapmış oldukları raporlama sistemi konusunda daha ciddi çalışmalar yapmaları gerekiyor. Bu zamana kadar o sistem geldiğinden beri oyun içinden 4 sayfa insan raporladım banlanmadı ama o banlanmayan adamların videolarını kanıtlarını alıp siteye gönderdiğimde %100'ü ban yedi çok ilginç ve şaşkınım açıkçası 

Saniyede 5 rapor geliyor sizinkine bakmak tamamen şans, ben bile video kapalıyken çarpanı banlamak için kendimi raporladığım zaman raporumu zor buluyorum 10 sıra yukarıya çıkmış oluyor, eski sistemle arasında fark yok artık bildirim geldiği için raporla bakılmadığının farkına varıyorsunuz.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.