Jump to content

Konkurencja dla ETS2


RaneMoro

Recommended Posts

Generalnie na screenach wydaje się być fajnie zrobioną gierką ale na niektórych fotkach ten zestaw wygląda strasznie "sztucznie", w ETS'ie pod tym względem jest o wiele lepiej, zestawy są po prostu wpasowane w klimat panujący w grze, tutaj widać szczególne wyróżnianie się co według mnie jest na minus. Konkurencja? Wydaje mi się, że dla SCS'u nie ma konkurencji. Dlaczego? Ponieważ wykrzesują ostatnie poty z silnika gry, który i tak ma wiele na swoich barkach, co jakiś czas dodają fajne (według mnie) dodatki. Przykładem tego może być piękna Francja czy niebawem Włochy.

Link to comment
Share on other sites

Żałosne jest to że zapaleni fani gry mającej w nazwie Simulator wychwalają grafike. Ten "symulator" nie ma nic z symulacji prócz możliwości podpięcia naczepy pod ciągnik. Deska rozdzielcza nie jest dostępna dla gracza, nie ma żadnych papierów cargo ani możliwości ustawienia parametrów np. temperatury chłodni. 

Osobiście licze że OTR będzie godną kokurencją z czasem dla ETS i pokaże, że gracze wymagają coś więcej niż głupie malowania czy kolejny kawałek mapy(który jest dawno dostępny dzięki moderom).

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, H&V I Willy said:

Żałosne jest to że zapaleni fani gry mającej w nazwie Simulator wychwalają grafike.

 

No ba.
I żaden nie zagra w OMSI albo w MaSzynę, bo "brzydka grafa, to jest fee, zabierz to". 

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Hm akuarat to, że mozemy klikać przyciski w kabinie to jest fajne ale lepiej jest to rozwiązane w grze Fernbus Simulator tam nawet okno możesz otworzyc klime włączyć i ustawic temperaturę niż w OTS tylko ze tam podróżujemy autokarem ale i tak gra jest bardzo fajna i ma takie smaczki które przydały by sie również w ETS,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.