Jump to content

world of trucks resim beğenisi

By OxyGeN

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba konu alakasız olabilir konuyu bu yüzden açıp açmamakta tereddüt ettim zaten biliyorsunuzki world of trucksa her ne kadar güzel fotoğraflar eklesenizde saçma sapan fotoğraflar yüzünden sizinde  güzel çektiğiniz fotoğraflar arka sayfalarda kalıyor ve gereken beğeniyi alamıyor bende en azında beni gözümde bu fotoğrafların güzel olduğunu düşünüyorum ancak arka sayfalarda kaldığından dolayı 1 2 max.5 beğeni anca alabiliyoruz sizlerden ricam WoT linkimi buraya bırkacağım beğendiğiniz fotoğrafım olursa like atmanız uzun bir aradan sonra yükleme ekranındda bir türk kardeşimizin sizin veya benim fotoğrafım ana yükleme ekranında sergilenmesinki teşekkür ederim arkadaşlar konu eğer site tarafından gereksiz kılınır ise kapatmanız yeter bir daha böyle bir konu açmam teşekkürler sizde linkinizi bırakıp bende beğendiğim fotoğrafları beğenirim birbirimize böyle destek olabiliriz.gereken ilgi gelirse diğer güzel fotoğraflarımıda yükleyeceğim.

https://worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=1643942

• 1 month later...
  • 3 months later...

Selamlar, Medya - Konu Pasiflik Uyarısı başlığı altında belirtilen uyarıya geri dönüş yapılmamasını takiben konunuzu arşive taşıyorum. Lütfen aktifleştirmek istediğiniz zaman PM yoluyla bana ulaşmayı unutmayın. İyi günler dilerim. ^_^

//Locked & moved to Arşiv due to inactivity.

izm07

Forum Moderator

• i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.