Jump to content

Nowy zakup gry ets2


Lord Makin

Recommended Posts

Pytanie jeżeli kupię grę, aktywuje ją na nowym koncie steam, na nowym e-mailu i wszystko to po czym mogę poznać że mam tzw multi konto?  

Ja wydam to 19zł już mnie to lotto bo nie będę jak i czekał do listopada,  teraz nie będę już tak lekkomyślny. No-stop będę nagrywał każdego głupka co we mnie i innych  puknie, stuknie, zaczepi,  stanie na poboczu, spuści olej na drogę. 

Tylko pytanie czy mogą do tego dojść jak kupię nową grę tak pisałem wyżej? 

Link to comment
Share on other sites

Tak jest na każde kolejne konto zakupione przez Ciebie dostaniesz bana na taką długość jak na pierwszym. Po drugie jakoś niektórzy jeżdżą kilka lat na mp i mają czyste konto a ty w ciągu roku zebrałeś pięć? Więc możesz mi to wytłumaczyć? Aha juz sprawdziłem jest to Twój 8 ban czyli już dawno powinieneś mieć zakaz stały. Każdy ban prawie ma po kilka dowodów X2 blocking X2 ramming insulting znowu blocking ramming overtaking DC. Więc proponuje najpierw przeczytać regulamin i go nagminnie nie lamac

Link to comment
Share on other sites

Otóż ktoś we mnie specjalnie walnął aż mnie wywaliło w kosmos i blokowałem całą drogę i wiadomo że nie specjalnie, a jakiś baran  mnie nagrał jakbym specjalnie blokował no i weź się odwołuj no nie ma szans. A wciskanie kitu f7+enter nic nie da jak laguje po takim czymś cały komputer chodzi jak ktoś w ciebie wjedzie. I też trochę trzeba czekać aż mnie tępnie akurat do disburga.  

Następna sytuacja ktoś specjalnie zajeżdżał mi drogę to ja postanowiłem podczas w końcu udanego wyprzedzenia tego idiotę też mu ładnie podziękować to on mnie nagrał i zaś mnie zreportował XDDDD 

Przecież tu ciągle trzeba mieć kamery nad monitorem. Nie da się normalnie grać i cieszyć się gra z kolegami. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Lord Makin said:

Następna sytuacja ktoś specjalnie zajeżdżał mi drogę to ja postanowiłem podczas w końcu udanego wyprzedzenia tego idiotę też mu ładnie podziękować to on mnie nagrał i zaś mnie zreportował XDDDD 

Dlatego ja zawsze powtarzam: nigdy nie trolluj trolla.

 

Co do filmów dowodowych, jakoś nie widzę, żebyś był pokrzywdzony. Wyprzedzasz "na trzeciego", wjeżdżasz w innych graczy, kiedy już "uda" Ci się odblokować drogę. Może mi powiesz, że naczepa też Ci się przypadkiem odczepiła kiedy ktoś w Ciebie wjechał i zablokowała drogę, a Ty nie byłeś tego świadomy i pojechałeś dalej, co? A tę kierownicę to brat Ci skręcił? Też byłeś niewinny bezczelnego zajechania drogi przy wyprzedzaniu? Kolejnych filmów już nie skomentuję, bo mi szkoda słów.

Link to comment
Share on other sites

 Ten temat wątpię, by miał jeszcze możliwość rozwinięcia go, a sam poruszasz temat, na który zawsze jest taka sama odpowiedź.

Dlatego zsumuje:

Nie łamiemy regulaminu gry, gdy ktoś inny łamie.

Nie omijamy banów, bo i tak dostaniesz bana na wszystkie konta.

Warto nagrywać filmiki i potem reportować innych.


Temat wyczerpany.

Zamykam i przenoszę do Archiwum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.