Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pogoda i mgła + alternatywa dla winter modu


Hatrix77

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Dodanie różnych rodzai mgieł podczas opadów śniego-deszczu (w zależności od natężenia) oraz wprowadzenie modyfikacji "późna zima" jako alternatywa do winter modu.
Opis Sugestii: Nazwa propozycji sugeruje dodanie różnych natężeń mgieł podczas gry. W sumie dziwnie to wygląda, że jest wiecznie słoneczna pogoda oraz opad śniegu z deszczem... W grudniu i styczniu to najczęściej pogoda jest szara, a nie przez 99% czasu słoneczna. Nie ukrywam też, że stęskniłem się za mgiełką w ETS i byłoby to pewne wyzwanie dla graczy rozwożący towar podczas gęstej mgły... Odnośnie wprowadzenia tekstur "późnej zimy" (http://forum.wotr.pl/showthread.php?tid=8894), byłaby to alternatywa dla winter moda. Mi osobiście nie przypadł do gustu, bardzo denerwowało mnie żółtawe odbicie od powierzchni wciągu dnia oraz nieciągłość śladów opon na powierzchniach. W sumie najlepiej by było, gdyby autor tej zimowej modyfikacji zrezygnował ze zmiany tekstur nawierzchni drogi. Przynajmniej byłyby to drogi odśnieżone. A to co w linku zaproponowałem bardzo mi się podoba. :)
Przykładowe obrazki: late-autumnearly-spring-by-ropasiak_1.jp
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wyjaśnione wyżej.

Pozdrawiam

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

@Up

 

Zawsze można wybrać opcję bez instalacji żadnych modyfikacji. Przecież tak jest z winter modem podczas instalacji MP. :D

No tak, lecz wiara będzie to pobierała ze względu że to jest nowość w multiplayerze i będą pisać, że są lagi i wgl. Tylko czy Ropasiak się zgodzi na danie modu na multiplayer ? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.