Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

firma [Goudi-Trans] zapisy :)


goudi98

Recommended Posts

 witam :D jestem szefem [Goudi-Trans] i chce was bardzo gorąco zachecic do przyjecia sie do naszej firmy . Nie stawiam wymogow. Nie kaze jedzic codziennie ani nie stosuje ,,mobingu'' u nas jest przyjemna atmosfera. moze wszsyscy tak pisza ale u nas naprawde chlopaki sa spoko.firma powstala w grudniu 2014 roku i tez w grudniu sie rozpadla poprzez moja nieobecnosc za sprawa wypadku. Ale w styczniu na nowo zrobilem nabor  i jest z nas naprawde zgrana ekipa . nie zmuszam nikogo na sile.kazdy moze jezdzic dowolna ciezarowka lecz u nas dominuje Szwed i Niemiec. (jakby ktos nie widzial o co chodzi to jest nazwa kraju gdzie samochod jest produkowany).teraz krotki opis. nie jezdzimy w konowjach po 20 paniewaz jest to dla mnie nie logiczne gdyz wszyscy wiemy jak niekotrzy jezdza(trolluja). potem ktos uderzy w jednego z moich kierowcow i jest problem musimy czeak zanim znow dojedzie lub wcisnie f7.oczywiscie raz na miesiac jest organizowany taki konwoj.u nas wyglada to tak ze  jezdzi nas po 3 czyli ze jak ktos wejdzie na steam to nigdy nie bedzie jechal sam tylko kazdy ma kolege z ktorym jezdzi i nie czuje sie samotnie . nie prowadye dziennika vtc poniewaz to jest strata czasu. malowanie firmowe jest ustalone ale nie obowiazkowe.(czyli jak ktos chce to ma a ja nie to nie ma )   ja osobicie w dzien jezdze z Seba a gdy wchodze w nocy jezdze z Czapa.wiec tak to wyglada  :D nabor pw na strone na fb  https://www.facebook.com/gouditrans?fref=ts. Pozdrawiam nazwa steam [Goudi-Trans]Adrian Szef PL           

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Serdecznie nie polecam tej firmy, kierowcy jezdza jak wariaci, dzisiaj kierowca tej firmy rozpedzony wjechal  mi na czolowke w okolicach Efurtu i mialam 74% uszkodzenia.

 

 

Pozdrawiam Dont forget do smile :D

 

Ps. Winowajca pewnie zapamieta ten nick

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.