Jump to content

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi


User_9806

Recommended Posts

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

 

Bella Italia…

 

SCS Software geçtiğimiz hafta İtalya haritasını gizemli bir video ile duyurmuştu. Şimdi ise bloguna ekran görüntüleri ile birlikte açıklama yaptı. ETS 2’nin harita tasarım ekibi yoğun bir çaba ile çalışarak zengin tarihi ve modern endüstrisi olan güzel İtalya’yı sunmayı dört gözle bekliyor.

euro-truck-simulator-2-bella-italia-dlc1euro-truck-simulator-2-bella-italia-dlc2

 

SCS’in harita tasarımcıları açıklamaya göre araştırma aşamalarında yeni bölgeye aşık olmuşlar, birleştirilecek çok çeşitli ortamın olduğunu vurguluyorlar. Uzun dağlardan deniz kıyılarına, bakımlı tarım arazilerinden, daha vahşi ve daha kurak bölgelere kadar, oldukça zorlu bir görevdeler. Apennies’e giden yollar gibi İtalya’nın tipik özelliklerini çarkın arkasından tasvir etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor.

Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor. İtalya’nın coğrafyası ve şekli sonucu yeni DLC’de şehirlerin ve endüstrilerin nispeten yoğunlaşmasına neden olmuş.

euro-truck-simulator-2-bella-italia-dlc3euro-truck-simulator-2-bella-italia-dlc4

 

Her şey plana uygun olursa Euro Truck Simulator 2’nin İtalya genişlemesini bu yıl sonunda çıkaracaklar. Bella Italia!

 

euro-truck-simulator-2-bella-italia-dlc5euro-truck-simulator-2-bella-italia-dlc6

 

An itibariyle ETS 2’nin İtalya haritasının tahmini olarak ne zaman çıkacağı resmen açıklanmış durumda böylece yıl sonunda Vive La France DLC’sinin yıldönümünde yeni bir haritaya daha sahip olacağız. Umarız SCS açıkladığı tarihte çıkarır. American Truck Simulator’ın New Mexico eyaletine dair bir açıklamayı da en kısa sürede bekliyoruz.

Bu ay sonu yapılacak olan Gamescom fuarına SCS Software da katılıyor. Bilginize…

 

SimülasyonTÜRK

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.