Sign in to follow this  
LIGHTOFGOD

[ PL ] Jak korzystać ze systemu reportów?

Recommended Posts

Jak korzystać ze systemu reportów?

1. Przejdź na stronę http://truckersmp.com

nDr7QC95SXWptcIPHsBZqQ.png

2. Kliknij „Login” i wpisz email oraz hasło, którymi się logujesz w grze lub na forum TruckersMP.

RsPL0081TGukyiKYIFvHog.png

3. Tuż po zalogowaniu powrócisz na stronę główną. Tutaj przejdź do "My account" i potem "Reports".

cpqpOMTtSaqmerc5r7o9Rg.png

4. Powinna wyświetlić Ci się tabela wraz z przyciskiem który pozwoli Ci stworzyć nowy report. Kliknij na "New report".

· Tutaj znajdziesz, ile reportów możesz jeszcze utworzyć oraz maksymalną ilość, które możesz utworzyć łącznie.

· Tutaj znajdziesz swoje Otwarte (Open), Zaakceptowane (Accepted) i Odrzucone (Rejected) reporty.

· Możesz kliknąć „New report”, aby utworzyć nowy report.

_LDQ1A8XQxWEv2mKsMfFYw.png

5. Tutaj będziesz w stanie wypełnić wszystkie potrzebne informacje na temat użytkownika, którego reportujesz.

· Tutaj możesz się dowiedzieć, jak uzyskać TruckersMP ID.

· Pamiętaj o tym, by podać wszystkie szczegóły na temat tego, co się wydarzyło wraz z odpowiednimi nagraniami, zdjęciami itd.

· Pamiętaj o tym, że zdjęcie nie zawsze będzie dowodem w sprawie. Zdjęcia mogą być użyte tylko i wyłącznie wtedy, gdy powodem reporta jest  Przeklinanie/Obrażanie (Insulting/Profanity), Nieodpowiedni nick/tag (Inappropriate nickname/tag) i Samochód z naczepą (Car with trailer).

· Każdy dowód musi być dostępny do obejrzenia przez cały czas bana PLUS 1 miesiąc. Bany mogą zostać zdjęte wcześniej jeśli dowód został usunięty wcześniej oraz możesz za to dostać zakaz reportowania.

· Uwaga: Jeśli wpiszesz TruckersMP ID od któregokolwiek z członków TruckersMP Team, otrzymasz ostrzeżenie. Jeśli wpiszesz TruckersMP ID o numerze mmniejszym lub równym 3500, otrzymasz ostrzeżenie, aby sprawdzić dwa razy identyfikator, który wpisujesz.

l-gq2RLMRMaI5f-owIvb_Q.png

R1wNc6IhSL_liW0LyPbvHQ.png

6. Po tym powrócisz do złożonego reporta. Powinien wyglądać tak jak poniżej...

· Tutaj możesz znaleźć status reporta. Możesz również zobaczyć komentarz administratora i jeśli Twój report został odrzucony, to dlaczego został odrzucony.

· Nie zobaczysz jaką ocenę Twój report otrzymał czyli czy był pomocny, czy też nie.

· Status reportów możesz sprawdzić również wchodząc na "My account" -> "Reports".

MrWt-slNQWmJuVdc7sCRrw.png

Jak teraz pewnie możesz zauważyć, Twoje aktualne reporty obniżają ilość reportów, które możesz złożyć. W tabeli również masz ukazane, że report czeka na akcje ze strony administratora.

FAQ dla systemu reportów

P: Zrobiłem report, czemu jeszcze nie został rozpatrzony?

O: Na daną chwilę naszą kolejka może stać się dużo większa wraz z powiększającą się ilością reportów, co skutkuje opóźnieniem w odpowiedzi na report. Spokojnie – każdy report będzie rozpatrzony, nie pomijamy ani jednego.

P. Jeśli mój report zostanie odrzucony, to czy mój współczynnik/ilość reportów, które mogę złożyć, może zostać zredukowane?

O. Niekoniecznie. To jak oceni administrator Twój report zależy od jego jakości, a nie na jego statusie. Jest wiele powodów, dla których report może zostać odrzucony, ale oceniony pozytywnie na przykład w przypadku gdy dana osoba jest już zbanowana.

P. Otrzymuje ostrzeżenie, że ID jest za niskie. Czy to oznacza, że mój report jest nieprawidłowy?

O. Nie. To oznacza, że musisz dwa razy sprawdzić, że nie wpisujesz ID w grze zamiast TruckersMP ID.

P. Otrzymuje ostrzeżenie, że reportuje członka zespołu TruckersMP. Czy to oznacza, że mój report jest nieprawidłowy?

O. Tak. System nie pozwala na reportowanie członków TruckersMP Team. Jeśli zobaczysz, że członek zespołu zrobił coś źle lub wydaje się coś podejrzane, proszę skontaktować się poprzez email z dowodem.

P. Czemu mogę zrobić tylko 10 reportów?

O. Administratorzy są proszeni o ocenienie jakości reportów. Zostanie to użyte by pomóc z dużą ilością niepotrzebnych reportów, które obecnie przechodzą przez system. Im więcej dobrych reportów zrobisz, tym więcej reportów będziesz mógł tworzyć w przyszłości i na odwrót – im więcej zrobisz złych reportów zrobisz, tym mniej będziesz mógł ich tworzyć. W ostateczności nie będziesz mógł tworzyć reportów.

P. Osiągnąłem mój limit, co muszę teraz zrobić?

O. Musisz poczekać aż któryś z reportów zostanie rozpatrzony. Jak tylko któreś z reportów otrzyma pozytywne punkty od administratora, otrzymasz wyższy limit reportów.

P. Dostałem zakaz reportowania. Co mogę teraz zrobić?

O. Proszę przejść tutaj, aby dowiedzieć się, jak się skontaktować z osobami o randze wyższej lub równej Community Manager.

P. Mój report został rozpatrzony. Czy mogę usunąć dowód z moich portali społecznościowych?

O. Nie. Dowód musi być dostępny przez cały czas trwania bana PLUS 1 miesiąc. Zostało to wprowadzone, by pozwolić zbanowanemu graczowi prawidłowo się odwołać od jego bana. Proszę mieć na uwadze, że usuwanie Twojego dowodu wcześnie może skutkować zakazem reportowania.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this