Jump to content

FAQ - System reportów


Guest

Recommended Posts

FAQ - System reportów

 

P: Zrobiłem report, czemu jeszcze nie został rozpatrzony?

O: Na daną chwilę naszą kolejka może stać się dużo większa wraz z powiększającą się ilością reportów, co skutkuje opóźnieniem w odpowiedzi na report. Spokojnie – każdy report będzie rozpatrzony, nie pomijamy ani jednego.

 

P. Jeśli mój report zostanie odrzucony, to czy mój współczynnik/ilość reportów, które mogę złożyć, może zostać zredukowane?

O. Niekoniecznie. To jak oceni administrator Twój report zależy od jego jakości, a nie na jego statusie. Jest wiele powodów, dla których report może zostać odrzucony, ale oceniony pozytywnie na przykład w przypadku gdy dana osoba jest już zbanowana.

 

P. Otrzymuje ostrzeżenie, że ID jest za niskie. Czy to oznacza, że mój report jest nieprawidłowy?

O. Nie. To oznacza, że musisz dwa razy sprawdzić, że nie wpisujesz ID w grze zamiast TruckersMP ID.

 

P. Otrzymuje ostrzeżenie, że reportuje członka zespołu TruckersMP. Czy to oznacza, że mój report jest nieprawidłowy?

O. Tak. System nie pozwala na reportowanie członków TruckersMP Team. Jeśli zobaczysz, że członek zespołu zrobił coś źle lub wydaje się coś podejrzane, proszę skontaktować się poprzez email z dowodem.

 

P. Czemu mogę zrobić tylko 10 reportów?

O. Administratorzy są proszeni o ocenienie jakości reportów. Zostanie to użyte by pomóc z dużą ilością niepotrzebnych reportów, które obecnie przechodzą przez system. Im więcej dobrych reportów zrobisz, tym więcej reportów będziesz mógł tworzyć w przyszłości i na odwrót – im więcej zrobisz złych reportów zrobisz, tym mniej będziesz mógł ich tworzyć. W ostateczności nie będziesz mógł tworzyć reportów.

 

P. Osiągnąłem mój limit, co muszę teraz zrobić?

O. Musisz poczekać aż któryś z reportów zostanie rozpatrzony. Jak tylko któreś z reportów otrzyma pozytywne punkty od administratora, otrzymasz wyższy limit reportów.

 

P. Dostałem zakaz reportowania. Co mogę teraz zrobić?

O. Proszę przejść tutaj, aby dowiedzieć się, jak się skontaktować z osobami o randze wyższej lub równej Community Manager.

 

P. Mój report został rozpatrzony. Czy mogę usunąć dowód z moich portali społecznościowych?

O. Nie. Dowód musi być dostępny przez cały czas trwania bana PLUS 1 miesiąc. Zostało to wprowadzone, by pozwolić zbanowanemu graczowi prawidłowo się odwołać od jego bana. Proszę mieć na uwadze, że usuwanie Twojego dowodu wcześnie może skutkować zakazem reportowania.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. pinned, unpinned and locked this topic
  • BoSsik2 pinned this topic
  • Kap. unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.