Jump to content

Zrobienie shoutboxa na forum


Piotrex [PL]

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:

Zrobienie shoutboxa na forum

Opis Sugestii:

Na forach tematycznych jest zazwyczaj shoutbox, więc dlaczego by truckersmp nie mogło również go posiadać.

Przykładowe obrazki: 

SrP8gZr.png

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:

Myślę że usprawniło by to komunikację między graczami. Nie znalazłem sugestii dotyczącej shoutboxa dlatego też postanowiłem ją napisać.

Link to comment
Share on other sites

Propozycja ciekawa, jednak obawiam się że wiele dyskusji z tematów (głównie z działu Pomoc) przeniesie się do shotboxa, co w późniejszym terminie może utrudnić szukanie odpowiedzi na jakieś zagadnienie. Drugą kwestią jest to że shoutbox może być (a na pewno będzie) zasypywany spamem, wyzwiskami, przekleństwami, masą linków, etc. 

Link to comment
Share on other sites

Gdy jest mała garstka ludzi na forum, to shoutbox jakąś rolę będzie spełniać w porozumiewaniu się między ludźmi.

ALE na forum TMP, gdzie jest kilkadziesiąt tysięcy aktywnych użytkowników, a nawet kilkaset tysięcy... to ciężko by było utrzymywać jakiś kontakt, między użytkownikiem.

Jest kilka różnych języków, byłby nieunikniony i niesamowity spam, (tak przypuszczam >) gdybyś napisał do kogoś tekst typu "Cześć" itd. to, gdy ta druga osoba by Ci odpisała musiał byś szukać tego jak zapewne igły w stogu siana.

Moim zdaniem się nie opłaca :) tzw. zawracanie gitary.

Jest Steam, ale też m.in Discord, który już jakiś czas funkcjonuje i w zupełności to powinno wystarczać.

Kto chce korzystać (z Discorda) to korzysta, a kto nie, to ma spokój :).

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Propozycja może i OK tylko nie wyobrażam sobie tego na forum wielonarodościowym... przebijanie się przez setki wiadomości by odczytać tę jedyną w naszym języku (tak samo inni). Co innego, gdyby dało się wstawić SB do poddziału Polskiego i Angielskiego ale z tego co pamiętam IPS takiej opcji nie posiada.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.