Jump to content

CV Trance Driver [PL] - rok


Recommended Posts

  • Nick w grze: Trance Driver [PL]

Wiek: 24

Miejsce zamieszkania: Chorzów

Sterowanie: klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/trancedriver/

Staż w grze: rok (coś koło tego)

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie, chyba, przynajmniej nic mi nie wiadomo :D

Przedstaw się: Konrad, student ostatniego roku geografii na specjalizacji hydroklimatolog. W wolnych chwilach ćwiczę kalinistykę. Gram również w LoL'a ale chyba przestanę bo za dużo tam płaczących i psujących grę dzieci (tak to już jest w przetłumaczonych grach mmo). Jak tylko zrobi się cieplej to wrócę do długich tras rowerowych.

Inne: Do dużych konwojów się nie nadaję, słaby komputer powoduję u mnie duże lagi, więc szukam coś gdzie mogę z 2-3 osobami jeździć. Pod koniec roku zaopatrzę się w silniejszą maszynę i kierownicę, wtedy to mogę dołączać do dużych konwojów :)

76561197994021544.png

Link to comment
Share on other sites

Cześć,


 


Zapraszam Cię do Blue-Trans Spedition. 


Mamy aktywnych kierowców, prawie codziennie są wykonywane konwoje. Rekrutacja otwarta dla osób od 20 r. życia.


Nasi kierowcy prowadzą zaciętą rywalizację w różnych kategoriach jak eco-driving, ilośc tras lub ilośc pokonanych kilometrów.


 


Aby poznac nas lepiej zapraszam na:


 


Pozdrawiam,


I<3VODKA


Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.