Jump to content

Czas wyświetlany na czacie


ElectroMusic!

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Czas wyświetlany na czacie
Opis SugestiiSugestia jest prosta, chodzi oto aby dodać komendę na czacie, przykładowo /time (time=czas), która wyświetlałaby realną datę i godzinę. 

Przykładowe obrazki: Brak.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Czasami nie dysponujemy pod ręką zegarka, więc na pomoc przychodzi nam komenda powyżej opisana.

  • Upvote 6

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Temat już kiedyś był omawiany , w tamtym czasie więcej było za krytyką tego pomysłu. 

Ale zamiast wciskać aby uruchomić czat i następnie komendę odpowiedzialną za wyświetlenie Nam naszej godziny, nie szybciej jest wdusić shift + Tab i zostaje Nam wyświetlony czas na steam ? 

  • Upvote 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ja byłbym bardziej za powiadomieniem na czacie wyświetlanym co minutę o przykładowym formacie:

Current Time: hh:mm CET

hh - godzina

mm - minuta

CET - Central European Time czyli czas w którym znajduje się większość Europy.

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Duch najciemniej pod latarnią :P Godzina na Steam (Shift+Tab) stawia ten pomysł w innym świetle tak na prawdę.

badoch (PL)(CET) wydaje mi się, że to już lekka przesada. Nie ma sensu wprowadzać dość uprzykrzonego wyskakiwania czasu. Po za tym dlaczego miałby być to CET? Jeśli już to moim zdaniem powinien to być czas pobierany z komputera, wtedy nie byłoby problemu ze strefami właśnie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

WooQash

No właśnie nie wiem jak to jest z tymi komunikatami na serwerze. Była kiedyś propozycja o informacjach na temat stanu Europortu i ludzie pisali, że nie chcą mieć spamu o EP, kiedy są w Polsce. Chodzi o to, że jak ma być jakiś komunikat to dla wszystkich, albo dla nikogo. ;) Stąd moja propozycja o tym, żeby czas był uniwersalny, dla większości.

 

A Shift+Tab blokuje grę, więc odpada podczas jazdy.

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

WooQash

No właśnie nie wiem jak to jest z tymi komunikatami na serwerze. Była kiedyś propozycja o informacjach na temat stanu Europortu i ludzie pisali, że nie chcą mieć spamu o EP, kiedy są w Polsce. Chodzi o to, że jak ma być jakiś komunikat to dla wszystkich, albo dla nikogo. ;) Stąd moja propozycja o tym, żeby czas był uniwersalny, dla większości.

 

A Shift+Tab blokuje grę, więc odpada podczas jazdy.

Jak blokuje? Ja na shift+tabie sobie spokojnie dalej jade i moge nawet odpisywac ludziom na steamie :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jak blokuje? Ja na shift+tabie sobie spokojnie dalej jade i moge nawet odpisywac ludziom na steamie :).

Dokladnie przeciez auto jedzie ale wiadomo ze nie można skręcać ale rak samo jest podczas pisania na czacie . A poreszta wcisniecie shift i tan zejdzie tyle samo co wpisanie komendy na czacie a szkoda wprowadzać tego a lepiej się wsiąść za sensowne rzeczy
Link to comment
Share on other sites

Dokladnie przeciez auto jedzie ale wiadomo ze nie można skręcać ale rak samo jest podczas pisania na czacie . A poreszta wcisniecie shift i tan zejdzie tyle samo co wpisanie komendy na czacie a szkoda wprowadzać tego a lepiej się wsiąść za sensowne rzeczy

Moze krecic ale wtedy gdy masz podlaczoną np. kierownice czy pad a na klawiaturze blokuje jazde normalna :)

Link to comment
Share on other sites

Moze krecic ale wtedy gdy masz podlaczoną np. kierownice czy pad a na klawiaturze blokuje jazde normalna :)

hehehe ale ten swiat gna do przodu....za szybko :P wnet beda wprowadzac mody ze twoj prawdziwy telefon bedzie dzwonil w grze i przez gre bedziesz rozmawial :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.