Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dorse Ağırlıklarını Değiştirme

Guest

Recommended Posts

Merhabalar dorselerin ağırlıklarını değiştirmek bir hayli zor (yani en azından bana göre) bunun daha kolay yolu yok mu? Örneğin oyunda dorseyi alalım. Aldıktan sonra plakayı bir köşeye yazalım. O plakayı uygulamaya yazalım ve uygulama otomatik olarak dorsenin ağırlığı bizim istediğimiz ağırlıkta değiştirse (1-100 t) bizi bu zorluktan kurtarsa? Programcı arkadaşlar varsa ve yapabilirlerse oyun için de oyuncu içinde iyi sonuçlar olabilir.

Merhaba @onurornek1225 Multiplayer'a uyarlamak zor olabilir.Kendimden biliyorum bu dorse modları konusunda multiplayer'a girince bayağı bir hata alıyordum.Ama yinede mod yapan bir arkadaşa fikir verebilirsiniz veya oyun programcılarına mesaj atabilirsiniz.

4 minutes ago, HapengCat said:

böyle devam edersen yakında warning point yersin dikkat et
ve o olayı mod olarak yapılabilir gayette kolay olur

O esnada işim vardı şuan tam cevabını verdim.

• 2 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.