Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wypadek


Legean

Recommended Posts

Witam, gram od niedawna w tą grę, a tym bardziej w MP, właśnie miałem sytuację na drodze że wjechał we mnie inny kierowca a ja akurat jechałem z ładunkiem, zadał mi uszkodzenia 60% więc pewnie naprawa mnie wyniesie około 100tys zł jak nie więcej, i moje pytanie czy da sie coś z tym zrobić czy niestety muszę z tym żyć?

Link to comment
Share on other sites

Ciągnik możesz naprawić w serwisie. A co do gracza, który w Ciebie wjechał to możesz wykonać jedną z dwóch opcji:

1) Wcisnąć TAB -> PPM -> kliknąć nick gracza -> w lewym dolnym rogi kliknąć "report" -> wybrać powód reportu (ramming-zderzenie, blocking- blokowanie, itp.) -> wysłać report. Może administracja będzie na serwerze i gracza zbanuje.

 

2) Jeśli nagrywasz to: otwórz chat (y) -> wpisz komendę "/pinfo id gracza" i wciśnij enter

Pojawią Ci się wszystkie dane o graczu. Po skończonej grze obrabiasz film (wytnij niepotrzebne fragmenty), wchodzisz na stronę https://truckersmp.com/reports i wypełniasz zgłoszenie opierając się na instrukcji*.

 

*w instrukcji jest jeden błąd z id. ID musisz wpisać truckersmp

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.