Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Obecna sytuacja związana z polubieniami


elot360PL

Czy obecna sytuacja w związku z polubieniami na forum ci odpowiada  

19 members have voted

  1. 1. Czy obecna sytuacja w związku z polubieniami na forum ci odpowiada

    • Tak
      3
    • Nie
      16
    • Nie wiem / Nie mam zdania
      0


Recommended Posts

Jak niektórzy pewnie zauważyli z postów na forum zniknęła opcja dania reputacji, jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy to jest przejściowe czy docelowe. Jestem zwolennikiem dania zwyczajnego plusa jeśli się z kimś zgadzam lub podoba mi się czyjaś treść zamiast napisać jakiś, zazwyczaj nic nie wnoszący, post gdzie mówię że z kimś się zgadzam albo że podoba mi się co ten ktoś powiedział lub pokazał, tym samym zostawienie tej opcji, na dzień dzisiejszy, tylko w statusach mnie trochę zasmucił. Dodatkowo, jak to zauważył jeden IGA, teraz wymóg posiadania min 10 polubień by zostać moderatorem jest albo bez sensu albo ciężki do zrealizowania przez nowe osoby które chciałyby się sprawdzić. 

No ale forum to nie tylko kilka osób które lubią tą opcje, użytkowników jest mnóstwo, a ile ludzi tyle opinii. 

Z mojej czystej ciekawości chciałem się was spytać co wy sądzicie na temat obecnej sytuacji, bez względu na to czy to faktycznie przejściowe czy tak już zostanie. Ewentualne własne zdanie możecie opublikować poniżej. 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie chciałbym zaznaczyć, że forum zaczyna powoli przechodzić w ... Facebooka...

Niestety...

Do statusów doszły znane co niektórym ikonki z emotikonami.

Wiadomo - każda zmiana ma nieodwracalne skutki...

Prawdopodobnie zasady rekrutacji zostaną jakoś zmienione (przynajmniej mi się tak wydaje - moja opinia).

Aczkolwiek - z mojej perspektywy - będzie trudniej być tzw. "rep farmem", który specjalnie pisze posty, które nie mają żadnego połączenia z tematem, a następnie przy korzystaniu z innych kont sobie dodawać polubienia.

Dla mnie zmiana jest bardziej na pozytyw, aczkolwiek też przystaje przy tym, że "lajki" (lub inaczej zwane upvote'ami) powinny powróć na swoje miejsce...

Link to comment
Share on other sites

No i właśnie teraz dałbym normalnie @arusf2011 [PL/EN] punkcik reputacji, jako że zgadzam się z jego zdaniem, a tak to muszę pisać. 

Są plusy i są minusy tej zmiany, ale w moim odczuciu całość na 0. Niemożność dania repa w normalnych częściach forum jest denerwująca, jednak w ramach rekompensaty nie będzie ,,farmingu,, punktami. 

No i będą musiały zostać zmienione zasady rekrutacji na Forum Moderatora i Support, być może że rekrutacja będzie na jakiś dłuższy czas zawieszona. 

Daniellus_PL

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.