Jump to content

Edycja filmu - jaki program


Guest

Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuję program do edycji wideo, muszę wyciąć z ponad godzinnego nagrania fragment 30 sekundowy. Pobrałem z internetów 3 niby darmowe programy tyle że po wymuszonej rejestracji żądają klucza... Szczerze krew mnie zalewa już.
Może mi ktoś polecić jakiś program, darmowy? Potrzebuję tylko wyciąć fragment, nic więcej...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Speed Logistic Coppekss said:

Sony vegas pro


Darmowy, nie trial :)

 

 

28 minutes ago, WooQash said:

Ja od siebie polecam malutki i darmowy program Avidemux.


Pobrałem tylko nie wiem czemu nie mogę nic otworzyć... wyrzuca, że nie mam uprawnień do otwarcia tego pliku :o

Przechwytywanie.PNG.68c9f51b841cfa149093892008c2c2d7.PNG

Link to comment
Share on other sites

Tak też zrobiłem i jest ten sam problem... antywirus też nie blokuje.

 

Co do Movie Makera - byłby OK ale niestety strasznie obcina jakość nagrania... ja nagrywałem w 1440pHD przez NVIDIE i po wycięciu i zapisaniu zrobił jakieś 300p... pomimo, że wybrałem wysoką jakość. Myślałem że może po wrzuceniu na YT tak się zepsuła jakość ale nie, nawet po otwarciu przez allplayera jest taka zła jakość. Samo nagranie jest bardzo dobrej jakości (przed wycinaniem) więc to musi być wina Movie Makera...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.