I<3VODKA

Opinie
Dyskusje na temat kierowcow

799 posts in this topic

Kilka osob prosilo o stworzenie "platformy" do oceniania kierowcow. 

Tutaj mozecie pisac opinie o innych kierowcach, polecach ich lub przeciwnie.

Prosze o kulturalna rozmowe :)

Pozdro!

4

Kierowca o nicku Rob [PL].

Fajnie się jechało - max 90km/h, bez pośpiechu.

Rozmowa na TS także przebiegła super, także polecam.

Gra niezbyt często więc trudno go spotkać ale jak się już go spotka to warto z nim się przejechać. :)

0

Ja wszystkim właścicielom VS'ek radzę uważać na pana Padalca900. Przez chwilę zagrzał miejsce w naszej firmie, a później przeszedł do VectrixTrans. Z tego co wiem tam również już nie pracuje :) Kolega chyba nie widział kierownicy na oczy, a próby upomnienia kończą się na tym, że on i tak uważa, że wie lepiej. Szczególny popis jego umiejętności można było podziwiać na konwoju ETG. 

3

@up Byłem na tym konwoju i też mogę to zaświadczyć....

Ja chciałbym pochwalić kierowcę SebaKiller. Parę razy udało mi się z nim pojeździć i nie mam zastrzeżeń.

0

Ja chwalę Mateusza [PL] który przez jakiś czas jeździł u mnie w firmie,zrobił dla mnie i dla mojej firmy bardzo dużo.Później probował założyć własną firme,ale mu sie nie udało :(  i teraz prawdopodobnie jest rekrutem Vectrixa.Pracownik według mnie jeździł bezpiecznie i milło się z nim spędzało czas. Trzyma fason i kulture.

1

Redżenerejszyn[PL] jest dobrym kierowcą, często z nim jeżdżę. Spotkać go można na trasie Polska Anglia, bo z tego co mówił to tylko do tych krajów jeździ. Fajnie się z nim jedzie, jest dość energiczny i nie łamie przepisów drogowych ile jest na znaku to tyle jedzie.

1

Ja z miłą chęcią polecę kierowcę War-Maz, niby go tylko mijałem ale nawiązała się szybka, bardzo miła rozmowa. Myślę że na dłuższą metę gracz warty polecenia ;)

0

Polecam gracza ElectroMusic! [PL], bo można z nim fajnie pojeździć i porozmawiać i nie rozumiem jednej rzeczy czemu nie znalazł sobie jeszcze fajnej ekipy, bo przydałby się pewnie w niejednej. :)

1

Polecam gracza Szpieg [PL]

Może prowadzenie firmy nie jest do końca jego przeznaczeniem, ale jest ogarnięty, zna przepisy, i można z nim od czasu do czasu pojeździć.

1

Ja tam polecam każdego gracza z moich znajomych na Steam'ie ;) oraz członków Vectrix Trans których często wyprzedzam lub mijam ;) (podobnie jak Blue-TranS tylko drugą firmę to częściej widuję w serwisach niżby w trasie :D

EDIT: A widział mnie ktoś na trasie? :D

5

Ej macie zamiar teraz tutaj truć sobie pośladki na wzajem?

Przenieście się na PW, mniej spamu na forum do usunięcia.

Ale żeby nie było OT, hihihi

Pozdrawiam kierowców firmy Venom Logistic, a konkretniej Krzyśka, Tomsona i DawTruckera ;)

Grać potrafią, jeździć się z nimi da (Szczególnie z Tomsonem / Żart)

0

Pozdrawiam gracza Adisan, prezesa firmy BCP. Użytkownik cechuję się wysoką znajomością przepisów drogowych, oraz starannie ich przestrzega. Jest też bardzo sympatyczny przez co spotkanie go na drodze to praktycznie zaszczyt.

Nie wszystko musi być zgodne z prawdą 

0

Przepraszam kolegę z Blue-Trans, wymusiłem przy wyjeździe z serwisu, i nie zdążyłem przeprośić (grę mi wyłączyło :/)

0

Kierowca o nicku Rob [PL].

Fajnie się jechało - max 90km/h, bez pośpiechu.

Rozmowa na TS także przebiegła super, także polecam.

Gra niezbyt często więc trudno go spotkać ale jak się już go spotka to warto z nim się przejechać. :)

Dziękuje panie ElectroHouse !

Z wzajemnością pana również pozdrawiam .Nie "liżąc dupy" któż jak nie pan jest najlepszy w firmie :)

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now