Jump to content

Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk


Recommended Posts

wczesniej nie bylo cb radia i bylo dobrze, teraz jest cb radio i jest problem bo cos komus w nim nie pasuje do konca, 

zanim ruszysz masz cb radio juz wlaczone automatycznie, aby je wylaczyc , wystarczy poprostu kliknac na nie przed wyjazdem,

po za tym jak juz wspomniano powyzej :dostępna jest komenda /channel 0, która wyłącza CB.

pomysl na NIE

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, [TPL] Przemo said:

wczesniej nie bylo cb radia i bylo dobrze, teraz jest cb radio i jest problem bo cos komus w nim nie pasuje do konca, 

zanim ruszysz masz cb radio juz wlaczone automatycznie, aby je wylaczyc , wystarczy poprostu kliknac na nie przed wyjazdem,

Mnie cb nie przeszkadza. Przeszkadzaja osoby, które się drą w eterze, a w większości nie jest to 10s krzyków, lecz nawet 1 min jesli jedziesz w tym samym kierunku. Dlatego w sugestii napisałem o przycisk, bo chodzi o chwilowe wyłączenie, a nie całkowite.

 

8 hours ago, [TPL] Przemo said:

po za tym jak juz wspomniano powyzej :dostępna jest komenda /channel 0, która wyłącza CB.

Kiedy pisałem sugestię nie znałem tej komendy, więc ten argument do obalenia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie.

CB nie jest trudno zmienić czy też wyłączyć. Poza tym zgadzam sie z wypowiedziami, że jak sie spojrzy na klawiaturę to niewiele miejsca jest wolnego.. a tłumaczenie innych, że można wykluczyć pewne rzeczy i wsadzić w zamian za nie ten przycisk jest bez sensu, bo założenia 'że ktoś może nie korzystać z tego czy tamtego' jest bez sensu - pomyślcie że używacie często wycieraczek bo chcecie mieć ten deszcz i teraz w ten przycisk wam dadzą wyłączanie/włączanie CB - zapewne szlag by was trafił bo musielibyście szukać rozwiązania i szukać tego wolnego klawisza na klawiaturze. Owszem, można by było pomyśleć nad opcją przypisania klawisza indywidualnie - wtedy ta opcja ma większy sens. Ale czy jest to aż tak potrzebe kiedy nie jest tak cieżko zmienić kanał, itp? Zastanówcie się.

 

0ace6dd28f3a0.pngaff02858e52fa.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To że komuś jest wygodniej tak, innemu jeszcze inaczej nie oznacza by taka opcja nie powstała!

Sam osobiście mam zbudowane cb do gry i brakuje tylko przypisania klawiszy do zmiany kanału :troll:

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Pomysł fajny, ale dopiero jak będzie można samemu ustawić, który to będzie przycisk. Bo jak narzucą z góry, to się może okazać, że znowu muszę cała przyciskologię zmieniać.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Brak klawiszy czy ich nadmiar nie jest aż takim dużym problemem jeżeli do tego pomysłu byłaby możliwość przypisania klawisza (tak samo do zmiany kanału czy samego mówienia). Myślę, że taka wersja byłaby wygodniejsza dla każdej strony tych za i tych przeciw. Co do wspomnianych argumentów. W chwili obecnej brak miejsca na klawiaturze do upchnięcia dodatkowego z góry zdefiniowanego przycisku, z drugiej strony jest wiele przycisków, z których gracze "weekendowi" korzystają co najmniej rzadko.

Dlatego myślę, że przy tej propozycji warto dodatkowo rozpatrzyć kwestie po prostu możliwości dopisania klawisza przez siebie samego.
Pozdrawiam

sygnatura.jpg.718a10df5d7e14f284140fa883bde42c.jpg

favicon_48-vflVjB_Qk.png.967578848855aaa59ac5f2234c645d1a.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.