Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Powrót do starszej wersji gry...


barciu_PL

Question

Witam, mam od niedawna nowego kompa i zapomniałem wyłączyć na steamie automatycznych aktualizacji i wczoraj komupter sam pobrał aktualkę, przez steama do ets2 na najnowszą wersję czyli do bety, a multi jeszcze tego nie wspiera i trzeba mieć niższą po pobraniu chciałem odpalić grę, ale już się nie da bo wyskakuje takie okienko, gdy chcę wrócić do poprzedniej wersji czyli na 1.27.... to steam próbuje pobrać tą zawartość jak zawsze, ale jakoś w połowie czy na koniec wyskoczyło tylko że Pliki z z zawartością są zablokowane. I jak ja mam teraz zrobić tak żeby działało to multi mi? Proszę o pomoc...

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Niestety nawet po wybraniu tej opcji jak BoSsik2 pokazałeś to dalej nie da się grać bo po wybraniu tego BRAK... dalej nie działa, ponieważ na moje oko to po zmianie na to BRAK z innej wersji powinno się coś zaaktualizować a tu właśnie nic się nie dzieje... o to chodzi o dalej nie mogę odpalić mp bo pokazuje że mam wersje która nie jest jeszcze wspierana... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mówisz ze nic sie nie ściągnęlo znowu ? A cos pokazało wgl w pobieraniu czy nie ? Ja np miałem wczoraj taki problem ze po zmianie nie mogłem pobrać starej wersji bo cos mi pokazywało ze brak uprawnień do ściągnięcia . 

Pomógł mi dopiero reset rutera i kompa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobra, udało się za milionowym razem próby pobrania aktualizacji do ets2 czyli powrotu do tej starszej wersji, w końcu dziś jakimś cudem się pobrało i działa :), dziękuje wszystkim za pomoc, proszę o zamknięcie i przeniesienie tematu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.