Jump to content

Naczepa [LIVESTOCK]


Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć skąd mogę pobrać naczepy na bydło [LIVESTOCK] z logami firm oraz napisem Schwarzmüller które będą działały na Multiplayer
znalazłem kilka ale nie te które chciałem...

Jeżeli już taki temat był, to proszę o link do tematu..

 

PS: Czy znacie jeszcze jakieś fajne naczepy które zadziałają na Multiplayer

Dziękuje

Cows-Trailer-1-470x227.jpg

                                                                76561198030837678.png

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, HaQ said:

Nie ma takiej naczepy, jest jedynie napis schwarzmuller w miejscu loga firmy ale jest nie dopasowany i napis jest w pół i uciety.

 

Jak nie ma ? Widziałem na serwerze i najładniej właśnie była zrobiona naczepa schwarzmuller 

                                                                76561198030837678.png

Link to comment
Share on other sites

Następna osoba która nie rozumie pytania !! Czy napisałem że jest to naczepa z DLC ?? NIEE !
Chodzi o MOD !!  Który zamiast ARIA ma napisane Schwarzmuller albo inną firmę !

 

                                                                76561198030837678.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HaQ said:

Takie coś jedynie znalazłem:

http://www.gamefront.com/mods/euro-truck-simulator-2-multiplayer-mod/addons/schwarzmuller-skin-trailers

I tak z drugiej strony jest już zepsute malowanie.



Niestety zmienia malowania na wszystkich naczepach tylko nie na tych z bydłem.. 

Ale dzięki :)

 

                                                                76561198030837678.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.