Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z ruszaniem


Recommended Posts

Ostatnimi czasy znalazłem w szafie swoją starą kierownicę. Postanowiłem więc ją podłączyć. Po chwili gdy mam już wszystko ustawione, ruszam. No właśnie i tu tkwi diabeł. Ruszam ale zaczynają mi skakać biegi, prędkość zresztą też, bardzo wolno się rozpędzam, dopiero gdy jadę szybciej problem mija. Bawiłem się w ustawieniach ale bez rezultatów. Jakby ktoś miał jakąś radę to z chęcią bym przyjął.


PS. Przeszukałem google i jakoś nie mogłem znalezć, więc gdyby jakiś życzliwiec miałby sterowniki pod apollo rw 5000, to chętnie przygarnę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj @MrEgz!

 

Podejrzewam, że pedał gazu w pewnych momentach "nie styka" i stąd pojawiają się takie dziwne skoki. Nie próbuj rozkręcać niczego na własną rękę ponieważ po zwykłym odkręceniu obudowy kierownica przestaje działać (miałem kiedyś też kierownicę Apollo i po rozkręceniu nawet nie włączała się dioda :P) Jeżeli z tyłu kierownict są łopatki (a powinny być, o dziwo nie są jako przyciski tylko osie xD) to spróbuj przypisać tam gaz i hamulec.

 

Pozdrawiam, Rane

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.