Jump to content

Przyciszenie scout'ów


pompka500

Recommended Posts

^^ Nie do końca się z Tobą @[KWT-C] Emras kolego zgodzę. W momencie kiedy skody zostały by przeznaczone tylko i wyłącznie na game moderatorów my zwykli gracze nie mieli byśmy możliwości ,,pobawić się" w pilotów :( Nie każdy użytkownik skody to od razu :troll: nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Od czasu kiedy powstał ten temat na forum skoda przeszła kilka ulepszeń 1. większa możliwość konfiguracji w/w malowania pilota, pojedynczy ,,kogut", stroboskopy na grillu, podwójne  lusterka. 2.  Zwiększenie siły hamowania bez konieczności grzebania w plikach gry i 3. Od 25 lipca 2017  została nieco ściszona, aczkolwiek jeszcze trochę developerzy mogli by przyciszyć wersje benzynową jeśli się nie mylę :)  Więc tak już na zakończenie mojej przydługiej wypowiedzi podsumowując skoda TYLKO i wyłącznie dla game moderantów jak dla mnie   stanowcze nie :)  

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2017 at 11:13 AM, pompka500 said:

Nazwa Sugestii Przyciszenie scout'ów

Opis Sugestii Od wyjścia scouta namnożyło się go na drogach, to zrozumiałe. Jednak dźwięk jaki generuje szczególnie tfsi jest dobijający. W mieście na postoju, bądź w trasie wystarczy taka jedna/dwie osobówki jadące obok i własnych myśli człowiek nie słyszy. Zapewne niektórzy odpiszą - przecież masz suwaki w ustawieniach dźwięku czy na mp. Otóż nie, nie mam nic przeciwko pomrukowi ciężarówek, w porównaniu z dźwiękiem scouta tfsi. który jest dużo głośniejszy. 

 

Bardzo trafna sugestia @pompka500. ;)

Również jestem za przyciszeniem dźwięków silnika Skody ale wyłącznie z silnikiem TFSI.

Wycie tego silnika jest nie znośne i naprawdę uciążliwe dla innych graczy. 

Jeśli nie wyciszyć to może po prostu dopracować lub zmienić dźwięk tego silnika.

Diesel w skodzie pięknie mruczy, aż chce się jeździć, z TFSI można by zrobić to samo. :) 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Spat91 said:

^^ Nie do końca się z Tobą @[KWT-C] Emras kolego zgodzę. W momencie kiedy skody zostały by przeznaczone tylko i wyłącznie na game moderatorów my zwykli gracze nie mieli byśmy możliwości ,,pobawić się" w pilotów :( Nie każdy użytkownik skody to od razu :troll: nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Od czasu kiedy powstał ten temat na forum skoda przeszła kilka ulepszeń 1. większa możliwość konfiguracji w/w malowania pilota, pojedynczy ,,kogut", stroboskopy na grillu, podwójne  lusterka. 2.  Zwiększenie siły hamowania bez konieczności grzebania w plikach gry i 3. Od 25 lipca 2017  została nieco ściszona, aczkolwiek jeszcze trochę developerzy mogli by przyciszyć wersje benzynową jeśli się nie mylę :)  Więc tak już na zakończenie mojej przydługiej wypowiedzi podsumowując skoda TYLKO i wyłącznie dla game moderantów jak dla mnie   stanowcze nie :)  

Pozdrawiam

 

Masz trochę racji.Lecz w tej kwestii ciężko znaleźć złoty środek, który umożliwiłby uporanie się z problemem :troll: kierowców w skodach, a użytkowaniem skody przez wszystkich graczy. Niestety spora rzesza fanów skody bierze ją 4fun i leci nie zważając na innych uczestników drogi bawiąc się w NFS. Szczególnie było to uciążliwe po dodaniu modyfikacji zima na MP. Upalanie sprzęgła na rondzie, co miasto, fidget spinnery na drogach itp. Może i tak radykalna zmiana przyczyniła by się do uporządkowania serwerów niestety krzywdząc normalnych kierowców, którzy potrafią jeździć kosiarką zgodnie z zasadami ruchu drogowego, szanując tym samym innych uczestników na drodze. Myślę, że te argumenty choć trochę cię przekonają :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.