Jump to content

Przyciszenie scout'ów


pompka500

Recommended Posts

Nazwa Sugestii Przyciszenie scout'ów

Opis Sugestii Od wyjścia scouta namnożyło się go na drogach, to zrozumiałe. Jednak dźwięk jaki generuje szczególnie tfsi jest dobijający. W mieście na postoju, bądź w trasie wystarczy taka jedna/dwie osobówki jadące obok i własnych myśli człowiek nie słyszy. Zapewne niektórzy odpiszą - przecież masz suwaki w ustawieniach dźwięku czy na mp. Otóż nie, nie mam nic przeciwko pomrukowi ciężarówek, w porównaniu z dźwiękiem scouta tfsi. który jest dużo głośniejszy. 

Przykładowe obrazki 

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Uważam, że nie tylko ja i znajomi mamy taką opinię, z pewnością poprawiło by to komfort grania.

 

jeżeli sugestia już była, sry szukałem i nie widziałem

:

Edited by pompka500
dodany filmik
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Witam @pompka500

Było już to sugerowane na forum głównym. Jednak bardziej gracze sugerowali zmianę dzwięku nie przyciszenie, więc tytuły sugestii bardziej mówiły o tym.

Jak jestem na tak, jednak nie jest to jakoś bardzo ważna rzecz. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza możesz przyciszyć dźwięki gry w ustawieniach. Mnie akurat bardziej drażni dźwięk klaksonu Scouta, na słuchawkach brzmi jak trąbka od rowerku dla dzieci. :troll: 

Na razie wątpię aby się tym deweloperzy zajmowali, jest dużo nowych aktualizacji gier w planach, ale możliwe że kiedyś będzie to poprawione :)

Oczywiście +1 dla sugestii.

Pozdrawiam!

Daniellus_PL

Forum Moderator

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Daniellus_PL said:

Jeśli bardzo Ci to przeszkadza możesz przyciszyć dźwięki gry w ustawieniach.

Tak jak wspomniałem w pierwszym poście, przyciszanie dźwięków gry mija się z celem. Dla mnie dźwięk silnika scouta jest denerwujący/za głośny, głos silnika ciężarówki pożądany. Na szczęście jest to symulator ciężarówek, których liczebność znacznie przewyższa scouty. Cieszę się, że developerzy mają spore plany związane z mp, nie jest to sugestia na już która musi być - raczej taka przy okazji w wolnej chwili ;)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie powinno zostać tak jak jest. Myślę iż ten "intensywny" dźwięk ostrzega przed możliwym zbliżającym niebezpieczeństwie (gdyż według mnie kierowcy scout są najbardziej podatni na trollowanie innych, wiem na własnym przykładzie reportów)   Ja jak jadę i słyszę scout do patrzę od razu w lusterka :D

Nie można też zapominać że pojazdy scout jeżdżą z dużo większą prędkością, a takie "ostrzeżenie" zmusza do zachowania uwagi :) oraz informuje że zbliża się do nas pojazd z możliwie dużą prędkością

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
8 hours ago, [ P & S ] Luk@sz_PL said:

dzwiek dieselka jest przyjemny natomiast jesli trafi sie obok nas skodziaz z silnikiem benzynowym to krew z uszu sie leje , dzwiek jest strasznie glosny . najlepiej jesli sciszyli by ten dzwiek w jego modzie lub faktycznie zmienili na inny

Zgodzę się z tym w pełni nie da się wytrzymać w szczególności gdy ktoś nie ma zamiaru Cię wyprzedzać i słuchasz katowanja 

 

76561198084378924.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.