Jump to content
Sign in to follow this  
pompka500

Przyciszenie scout'ów

Recommended Posts

Nazwa Sugestii Przyciszenie scout'ów

Opis Sugestii Od wyjścia scouta namnożyło się go na drogach, to zrozumiałe. Jednak dźwięk jaki generuje szczególnie tfsi jest dobijający. W mieście na postoju, bądź w trasie wystarczy taka jedna/dwie osobówki jadące obok i własnych myśli człowiek nie słyszy. Zapewne niektórzy odpiszą - przecież masz suwaki w ustawieniach dźwięku czy na mp. Otóż nie, nie mam nic przeciwko pomrukowi ciężarówek, w porównaniu z dźwiękiem scouta tfsi. który jest dużo głośniejszy. 

Przykładowe obrazki 

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Uważam, że nie tylko ja i znajomi mamy taką opinię, z pewnością poprawiło by to komfort grania.

 

jeżeli sugestia już była, sry szukałem i nie widziałem

:

Edited by pompka500
dodany filmik
  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam @pompka500

Było już to sugerowane na forum głównym. Jednak bardziej gracze sugerowali zmianę dzwięku nie przyciszenie, więc tytuły sugestii bardziej mówiły o tym.

Jak jestem na tak, jednak nie jest to jakoś bardzo ważna rzecz. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza możesz przyciszyć dźwięki gry w ustawieniach. Mnie akurat bardziej drażni dźwięk klaksonu Scouta, na słuchawkach brzmi jak trąbka od rowerku dla dzieci. :troll: 

Na razie wątpię aby się tym deweloperzy zajmowali, jest dużo nowych aktualizacji gier w planach, ale możliwe że kiedyś będzie to poprawione :)

Oczywiście +1 dla sugestii.

Pozdrawiam!

Daniellus_PL

Forum Moderator

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Daniellus_PL said:

Jeśli bardzo Ci to przeszkadza możesz przyciszyć dźwięki gry w ustawieniach.

Tak jak wspomniałem w pierwszym poście, przyciszanie dźwięków gry mija się z celem. Dla mnie dźwięk silnika scouta jest denerwujący/za głośny, głos silnika ciężarówki pożądany. Na szczęście jest to symulator ciężarówek, których liczebność znacznie przewyższa scouty. Cieszę się, że developerzy mają spore plany związane z mp, nie jest to sugestia na już która musi być - raczej taka przy okazji w wolnej chwili ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie +1 ,

scout jest zaglosny i wgl ma denerwujace dzwieki . a nie ma co przyciszac gry bo chce sie sluchac pracy ciezarowki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie powinno zostać tak jak jest. Myślę iż ten "intensywny" dźwięk ostrzega przed możliwym zbliżającym niebezpieczeństwie (gdyż według mnie kierowcy scout są najbardziej podatni na trollowanie innych, wiem na własnym przykładzie reportów)   Ja jak jadę i słyszę scout do patrzę od razu w lusterka :D

Nie można też zapominać że pojazdy scout jeżdżą z dużo większą prędkością, a takie "ostrzeżenie" zmusza do zachowania uwagi :) oraz informuje że zbliża się do nas pojazd z możliwie dużą prędkością

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zdecydowanie za bo jednak skody są strasznie głośne ale też uważam, że można by było poprawić dwie rzeczy a mianowicie pierwsza aby skoda nie paliła tak dużo paliwa, oraz stabilizacje skody i jej hamulce które mają problemy w zatrzymaniu w niejednej sytuacji rozpędzonej skody. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest insane_

Lepiej hamulce mu  poprawić i fizyke jazdy  ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, [ P & S ] [email protected]_PL said:

dzwiek dieselka jest przyjemny natomiast jesli trafi sie obok nas skodziaz z silnikiem benzynowym to krew z uszu sie leje , dzwiek jest strasznie glosny . najlepiej jesli sciszyli by ten dzwiek w jego modzie lub faktycznie zmienili na inny

Zgodzę się z tym w pełni nie da się wytrzymać w szczególności gdy ktoś nie ma zamiaru Cię wyprzedzać i słuchasz katowanja 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Wojtek9911 said:

najlepiej jakby scout byl tylko dla adminow :)

Na EU#3 bodajże tylko admini mogą nimi jeździć ;)

A jeżeli chodzi o pomysł to jestem za. Albo przyciszyć istniejący dźwięk albo zmienić na mniej frustrujący

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×