Jump to content

SCANİA&VOLVO

AdaBey

Recommended Posts

Selam Kamyoncular;

Oyunda genelde herkesin 2 tır teerciği vardır bunlardan 1. Scania 2. Volvo'dur Scania 730HP iken Volvo 750HP'dir. bazı görüşler Scania'nın bazıları ise Volvo'nun daha hızlı olduğunu düşünür sizin tercihiniz nedir?

Ayrıca Volvoya da bir modifikasyon paketi ekstradan eklenebilir.

İyi Oyunlar

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

1- 730 HP gücündeki Scania max. 154 km/h yapmaktadır. 
2- 750 HP gücündeki Volvo ise max. 142 km/h yapmaktadır.

3- Volvo'nun Scania'dan motor hacmi yüksek olmasına göre biraz daha yavaş gitmesinin sebebi Volvo (yeni kasa-fh16) bazı özellikler sorunlu olduğu için 5. vitesten 6'ya atarken gaz bırakıp vermen gerekiyor. 750 hp motor takıldığı zaman Volvo'nun oyunda çok hızlı gitmesine neden olacağı için belli bir sınırlama getirirdi.(SCS tarafından) 

4- Benim tercihim bütün tırları kullanmaya çalışıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki oyundakilerin %70-80'i Volvo'yu sever ama Scania'da modifikasyon paketi olduğu için genellikle Scania tercih ediliyor. 

5- Şuan Mercedes-Benz kullanıyorum.

Saygılarımla.

HamitCanKilic

Selamlar @AdaBey Her çekicinin kendine has avantajları ve dezavantajları vardır.Volvo yük ve yol konusunda neredeyse oyunda lider konumundadır.Ağır yükler ona vız gelir,yol tutuşuda çok güzeldir.Aslında Scania'nında yük konusunda pek hafif kalır yanı yok,yol tutuşuda güzeldir.Ancak SCS Scania'ya pek fazla önem veriyor.Oyunda sürekli tek bir tırı kullanmak sıkıcıdır,ben sürekli değiştiriyorum.

Merhaba @AdaBey; ETS 2 Bir Tırcılık/Roleplay Sümulasyonudur, gerçek hayat da çekiciler max. 110-115 yapabildiğini unutmayın, yarış oyunu oynamak istiyorsanız size önerebilirim. Sorunuza geçicek olursak SCS Software, Scania ile anlaşma yaptığı için Scania hariç diğer çekicilere kısıtlama koyuluyor, En büyük rakibi Volvo'da haliyle en fazla etkilenen çekici oluyor. İyi Forumlar.

Normal hayatımızdaki tırların hepsinin "beyinden 90 km/h" kilitli olduğunu söylemek istiyorum. Tırlar 90'dan yukarı çıkmaz böylelikle. 

(Hee şimdi diyeceksiniz ben arabayla 120 km/h'da giderken bana nasıl yetişiyorlar. Senin arabanın tekerlekleriyle tırın tekerlikleri aynı büyüklükte olmadığı için sana daha hızlı geliyor. "Büyük adım atarsan, küçük adım atanı geçersin.")

Hızlı kalkışı, hızlıca sollama , görünüş, retarder sesi. Bence o bi aşk :D Scania <3 Yeni kasası gelsin bu konuyu bide ozaman açalım :D

7NdBQr.gif

On 24.07.2017 at 2:50 PM, -EXCLUSIVE- said:

Merhaba @AdaBey; ETS 2 Bir Tırcılık/Roleplay Sümulasyonudur, gerçek hayat da çekiciler max. 110-115 yapabildiğini unutmayın, yarış oyunu oynamak istiyorsanız size önerebilirim. Sorunuza geçicek olursak SCS Software, Scania ile anlaşma yaptığı için Scania hariç diğer çekicilere kısıtlama koyuluyor, En büyük rakibi Volvo'da haliyle en fazla etkilenen çekici oluyor. İyi Forumlar.

Gerçek hayatta çekiciler 150 yapabiliyor haberin olsun. 

• 2 weeks later...

yüksek hızlarda scania nın yan yatma riski daha çok. yüksek hızda gittiğimde volvo ile daha kolay viraj alabiliyorum ama deviri düşük :(

On 24.07.2017 at 1:41 PM, AdaBey said:

Selam Kamyoncular;

Oyunda genelde herkesin 2 tır teerciği vardır bunlardan 1. Scania 2. Volvo'dur Scania 730HP iken Volvo 750HP'dir. bazı görüşler Scania'nın bazıları ise Volvo'nun daha hızlı olduğunu düşünür sizin tercihiniz nedir?

Ayrıca Volvoya da bir modifikasyon paketi ekstradan eklenebilir.

İyi Oyunlar

Scania'yı görüntüsünden ötürü hiç sevmem ama modifiye paketi bazen beni Scania kullanmaya zorluyor :)

Scania tabi ki daha hızlı

Turkish Republic of Northern Cyprus

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.