Jump to content

Destek (Support) Ekibi Yeni Destekçilerini Arıyor.

HamitCanKilic

Recommended Posts

Herkese Merhaba !

İnsanlara yardımcı olacak yeni destekçiler arıyoruz. Lütfen gereksinimleri kontrol edin ve başvurunuzu gönderin.

İlgilendiğimiz diller şunlardır: Fransızca, Portekizce ve Almanca

Gereksinimler:
- Min. 17 yaşında
- İyi derecede İngilizce bilgisi
- Min. 100 ileti
- İyi davranış
- Özverili ve başkalarına yardım etmeyi seven

Bize katılmak isterseniz, başvurularınızı buradan gönderebilirsiniz: https://goo.gl/forms/rc9gqaXoxXDmEMQi1

Bitiş tarihi: 30.08.2017

Herkese iyi şanslar !

@LIGHTOFGOD
Support Team Leader (Destek Takım Lideri)

Çeviri : @HamitCanKilic / 24]

20 hours ago, 0zgur said:

Türk aranmıyor ama Almancası iyi olan bazı gurbetçi arkadaşlar var onlar başvurabilir.

Acaba kim :D

22 hours ago, Judge of the Nights said:

@BaldemarDeutsch [EN\TR] hadi bakalım Murat , senle ilk konuştuğumuz günü hatırlıyorsun seni bu foruma davet etmiştim  hayırlısı :) ha bu arada editlemiş olayım , Türk aranmıyor olabilir pek bilgim yok ama başvurun.

Çok teşekkür ederim abi desteklerin için . Zamanında forumu az öğretmedin. Her ne kadar baysamda mesajlarımla. Hakkını helal et :D

Başvurumuzu yaptık da Bilmiyorum olursa olur olmazsa da önemli değil. Amaç zaten birşeyler yapmak bilgisayar karşısındayken boşa zaman geçirmemek .

Yardım etmek güzel şey insanlara. Yapa biliyorsak sorun yok. Ha yetkili Ha yetkisiz :D 

• Upvote 1

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

• 4 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.