Jump to content

single player


Dawcio 1985

Recommended Posts

Nazwa Sugestii wprowadzenie znacznikow npc.

Opis Sugestii polegalo by to na tym samym jak w multi, gdy zbliza sie pojazd to pojawia sie kropka na nawigacji w multi,  to samo mozna by zrobic na single player, by kropki pokazywaly sie gdy npc beda jechac.

:

Przykładowe obrazki- brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? pomoglo by to w widoku trasy, gdy np. zakrecic chce a nie wiem czy cos z tamtej strony nadjezdza, 

lub przy wyjazdach gdy bierze sie dostaw, czesto npc nie zwalniaja i przy wyjazdach z naczepa, npc jada poprostu i uderzaja w ciebie po czym awaryjne wlaczaja sobie i stoja do puki nie odjedziesz.

Link to comment
Share on other sites

Ale po co ? jak dla mnie pomysl bez sensu , tylko bedzie pełno kropek , i osoby ze slabszymi kompami bede mieli wieksze lagi , sam znam osobe ktora gra tylko na singlu bo na multi w jakis miastach jak ma pelno kropek to ma lagi

Bez sensu

Link to comment
Share on other sites

Wszelkie sugestie publikowane na forum TruckersMP muszą dotyczyć .... TruckersMP :troll:

Sugestie dotyczące Singleplayera proszę składać do SCS Software, my nie mamy żadnego wpływu na Singleplayer.

A co do samej sugestii to jestem na nie. Nie widzę takiej potrzeby osobiście, a tak wgl. Wyobrażasz sobie np. Centrum miasta przy maksymalnym natężeniu ruchu? Kropeczki zleją się w jedna plamę i zabija FPSy :P

Pozdrawiam 

Daniellus_PL

Link to comment
Share on other sites

Sugestia nie dotyczy modyfikacji, tylko trybu SP.

Aby coś takiego zgłosić, należy wejść na stronę http://forum.scssoft.com/ .

Aczkolwiek - taka sugestia, moim zdaniem, zostanie rozpatrzona negatywnie, gdyż w prawdziwym życiu czegoś takiego nie ma.
Pamiętaj, że to jest symulator, a nie Need For Speed Most Wanted z 2005 roku.


Zamykam i przenoszę do Archiwum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.