Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Kod identyfikacji gracza.


Recommended Posts

Opis sugestii :

Dobrze by było jak by w grze wprowadzono kod identyfikacji gracza na podobiznę międzynarodowego systemu oznaczania pojazdów polegający na literowym określeniu państwa, w którym został on zarejestrowany. Np.
jeśli gracz loguję się do gry z terytorium Polski przed jego nikiem jest znak [PL], jeśli gracz loguje się do gry z terytorium Niemiec to ma znak przed nikiem  [D], z Francji [F] ... itd. 

 

Dowolne przykładowe obrazy : Nie.

 

Dlaczego warto dodać? :

Umożliwiło by to identyfikację z jakiego kraju jest gracz, niki graczy często bywają tak dziwne że ciężko jest się połapać kto jest kim.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, H&V I elot360PL said:

Dobra. Jestem ciekaw co ci ułatwi informacja z jakiego kraju jest dany gracz. Czy możesz mnie wtajemniczyć?

 

26 minutes ago, KOZIK said:

Zastanówcie się nad tymi sugestiami. Bo jest to zbędne i do niczego nie potrzebne

 

Co mi da info. z jakiego kraju jest gracz ? Jest spora ilość graczy nie do końca ogarniętych, nie powinni taczkami jeździć a co dopiero ciężarówką. Nie znają zasad ruchu, przepisów a styl ich jazdy mówi sam za siebie. Warto by było wiedzieć z jakiego kraju jest taki gracz.

 

 @KOZIK  pomimo że jesteś " Game Administrator " Twój post jest zbędny i do niczego nie potrzebny, nic nie wnosi do tematu.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Daniellus_PL said:

 czyli jedziesz sobie po drodze ktoś w ciebie uderzył a ty sobie sprawdzasz, że to np. Rosjanin.

I? Co ci ta informacja dała? Bo nie rozumiem.

 Według mnie takie info. ma sens. Nie chodzi mi tylko o to czy sprawca kolizji to Polak, Ruski, czy Niemiec. Np. jedzie blisko mnie gracz " Daniellus " i kto ON jest ?? Polak ? Ruski ? Niemiec ? z nika można wywnioskować że ma na imię Daniel, ale z jakiego . jest kraju ? tego już nie możemy się domyśleć. Jeśli przed nikiem miał by [PL] Daniellus  wtedy wsio jest jasne, zalogował się z terytorium polski. Można przez CB takiego gracza pozdrowić i życzyć szerokiej drogi w jego ojczystym języku. Czy to ma sens ?!

 

19 minutes ago, H&V I bazyliszek [PL] said:

Sugestia dla mnie kompletnie nieprzemyślana i niepotrzebna

A Ty masz jakieś przemyślenia ?? czy tylko nabijasz posty ??

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stanislaw [PL] said:

 Według mnie takie info. ma sens. Nie chodzi mi tylko o to czy sprawca kolizji to Polak, Ruski, czy Niemiec. Np. jedzie blisko mnie gracz " Daniellus " i kto ON jest ?? Polak ? Ruski ? Niemiec ? z nika można wywnioskować że ma na imię Daniel, ale z jakiego . jest kraju ? tego już nie możemy się domyśleć. Jeśli przed nikiem miał by [PL] Daniellus  wtedy wsio jest jasne, zalogował się z terytorium polski. Można przez CB takiego gracza pozdrowić i życzyć szerokiej drogi w jego ojczystym języku. Czy to ma sens ?!

Tak samo jak nie przemyślałeś swojej sugesti tak nie wpadłeś na to że ktoś kogo chciałbyś pozdrowić może mieć wyłączone CB Radio. I co teraz? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Stanislaw [PL]:
 

Quote

Nie chodzi mi tylko o to czy sprawca kolizji to Polak, Ruski, czy Niemiec.

A nawet jeśli byś wiedział to co z tego skoro regulamin jest dla wszystkich taki sam?
 

Quote

Np. jedzie blisko mnie gracz " Daniellus " i kto ON jest ?? Polak ? Ruski ? Niemiec ? z nika można wywnioskować że ma na imię Daniel, ale z jakiego . jest kraju ? tego już nie możemy się domyśleć.

Nawet nie mów, że gdy przejeżdża koło Ciebie jakiś gracz zastanawiasz się z jakiego jest kraju. Czy to takie ważne?

Quote

Jeśli przed nikiem miał by [PL] Daniellus  wtedy wsio jest jasne, zalogował się z terytorium polski. Można przez CB takiego gracza pozdrowić i życzyć szerokiej drogi w jego ojczystym języku.

I taka informacja potrzebna by Ci była tylko do tego, żeby kogoś pozdrowić? Bez komentarza.
 

34 minutes ago, Stanislaw [PL] said:

 A Ty masz jakieś przemyślenia ?? czy tylko nabijasz posty ??

Najpierw zakładasz temat do dyskusji nad sugestią a potem wypominasz ludziom że nabijają posty? To jak mają wyrazić swoją opinię?

  • Upvote 2

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stanislaw [PL] said:

A Ty masz jakieś przemyślenia ?? czy tylko nabijasz posty ??

Proszę, wskaż mi w regulaminie punkt, który mi zabrania wypowiedzieć się pod sugestią. Co mam Ci napisać? Powtórzyć to, co piszą inni? Proszę bardzo. Sugestia jest nieprzemyślana, bo nic nie wnosi do gry. Mało kogo obchodzi jakiej narodowości jest gracz, który łamie regulamin. Z samych nicków jest to bardzo często widoczne, gdyż wielu graczy ma unikalne klawiatury i znaki (Rosja, Ukraina), a także duża ilość graczy jeździ z wpisanym znakiem z jakiego są kraju ([PL], (GER), TUR, RUS).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stanislaw [PL] said:

 Warto by było wiedzieć z jakiego kraju jest taki gracz.

A może chcesz wiedzieć co jadłem na obiad ?

 

Pomysł jest niepraktyczny i niepotrzebny,  w czym takie coś się przyda ? bo chcę wiedzieć i chj ? Prowadzisz statystyki, które wskażą kraj najbardziej 'niedorozwinięty' na serwerach ? 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, H&V I bazyliszek [PL] said:

Dziecko, po co ciągniesz ten temat?

Temat przeradza się w formę pyskówki, między innymi przy Twoim sporym udziale.

Dzieckiem jestem ... ale nie dla Ciebie tylko dla Swoich rodziców i nie życzę Sobie takiej spoufałości / formy zwracania się do mnie. Taka forma zwracania się ma na celu ośmieszenie mnie a to chyba jest zabronione. !!!

 

20 minutes ago, H&V I bazyliszek [PL] said:

Po to, żeby było widać skąd jestem. Zrobiłem to dla własnej przyjemności,

Jak może zauważyłeś też mam za nikiem znak [PL]  z takich samych powodów jak Ty. 

 

 

bardzo Cię proszę, nie obrażaj firmy w której jestem, jeśli nie masz żadnych dowodów. 

 

Takie odniosłem wrażenie, w wątku poza mną  Administratorem i Moderatorem  wpisała się tylko jedna osoba . Pozostałe posty są od H&V dziwnym trafem aż trzy osoby z tej samej spedycji. Czyż to nie jest dowód na to że to spedycja do trollowania na forum ??

6 minutes ago, pompka500 said:

A może chcesz wiedzieć co jadłem na obiad ?

 

 

Zapewne byle co jadasz ... by byle jak gadasz :-P

Link to comment
Share on other sites

co do trolowania na forum, owszem masz racje bazyliszek jak i elot, w kazdym temacie we dwoje zawsze sie wypowiadaja i troluja by miec wiecej postow, a jak cosim odpiszesz to zaczynaja ublizac lub cie osmieszac, ignoruj ich, 

jak widac juz eliot blada admina by ci zamknol post bo wjechales na nich :)

znana forma obrony.

co do twojego tematu : 

post jest zbedny, jezeli gracz chce pokazac ze jest polakiem wpisuje w swoim niku nad ciezarowka PL, ruscy wpisuja RUS, itp. juz tak sie dzieje w tej grze ze wielu graczy wpisuje w niku swoim skrot z jakiego kraju pochodzi.

zreszta nawet na forum to widac

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

co do trolowania na forum, owszem masz racje bazyliszek jak i elot, w kazdym temacie we dwoje zawsze sie wypowiadaja i troluja by miec wiecej postow, a jak cosim odpiszesz to zaczynaja ublizac lub cie osmieszac, ignoruj ich, 

jak widac juz eliot blada admina by ci zamknol post bo wjechales na nich :)

znana forma obrony.

7 osób napisało że ten pomysł jest kiepski. W tym administrator i moderator. 

Ten się trzepie że się nie znamy i jeszcze obraża jedną z najdłużej istniejących VS w świecie MP.

Żal mi was obu. Ty grasz od ledwo początku lipca a on od stycznia. A się zachowujecie jakbyście pozjadali wszystkie rozumy. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.