Jump to content

İş Çıkma Sorunu (ACİL YARDIM)

duhanbey

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese merhabalar iyi forumlar! 

Benim uzun zamandır devam eden bir sorunum var.İş çıkma sorunu.

Zaman zaman Serbest Çalış ve Harici Sözleşme bölümünde ki işler kayboluyor ya da çok az görev oluyor.Belgeler bölümünden config'den düzenleme yapıyorum ama göervler yine gidiyor bunun kalıcı bir çözümü yok mu inanın çok yoruldum.Oyunu silip yeniden yüklemek olur ya da ne bileyim yeni profil açmak filan olur tüm çözümlere açığım ama yeter ki şu iş çıkma sorununu çözeyim.Cidden çok yoruldum bu sorundan.

Var mıdır çözümü ya da çözüm önerisi sunacak olan?

Tek Görev Gözüken Harici Sözleşme bölümü.

Görev Gözükmeyen bölümse Serbest Çalış bölümü...

20292955_246928139147716_9033613231271964637_n.jpg

20246471_246928072481056_6251021046815038006_n.jpg

Merhabalar @osmduhan05

Lütfen aşağıdaki videoyu takip ederek direktifleri yapınız. Ekonomi reset yapmanız gerekmekte. Bazı durumlarda bug da kalabiliyor 

1. My Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles  Yolundan profilinizi bulun
  2. config.cfg not pad ile açın 
  3. uset g_force_economy_reset "0" ibareyi bulun, 0'ı 1 ile değiştirip kaydedip çıkınız 
  4. ETS2 Mp ye girerek save dosyanızı başlatınız [Oyununuzda değişiklik tespit edildi yazısı çıkacaktır]
  5. Son olarak oyundan çıkınız, Tekrardan aynı şekilde 1 yapmış olduğunuz ekonomiyi 0 ' a alınız  

Saygılarımla 

BaldemarDeustch...

Edited by BaldemarDeutsch [EN\TR]
  • Upvote 1

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

@osmduhan05

1)Oyuna girdiğinizde F7 + enter yapın.

2)Dinlenme yerine geçin ve şoförünüzü uyutmayı deneyin.

• Upvote 1

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Ekonomi resetleme vs yapmama rağmen sorun bendede devam ediyor. Yani oyuna her girdiğimde ilk işim uyumak ondan sonra iş seçmek.

Selamlar @onurornek1225 

1-Denetim masasına girip Ets2 Multiplayer dosyasını kaldırın.
2-Belgelerim klasörüne gidip ETS2MP dosyasını kaldırın.
3-SP Modunda 2-3 adet tek seferlik iş götürün.
4-Bankadan 400.000 € kredi çekin.
5-Kendinize yeni bir tır satın alın.
6-Multiplayer kurulumunu tekrardan yapın.

Umarım sorununuz düzelir.İyi oyunlar :)

Merhaba @osmduhan05

- Araç değiştirmeyi deneyebilirsiniz

- Oyun içerisinde karakteri uyutmayı deneyin.

- Garaj,şehir değiştirmeyi deneyin.

Saygılar.

Merhabalar @osmduhan05

Oyundaki iş çıkmama sorunu çözümü en basit yoldan uyumaktır yada f7+enter servise gitmektir  hala olmuyorsa şayet oyun dosyalarında birkaç ayar yaparsan düzelecektir [Yukarıda belirtilmiş] sorun hala devam ederse bütün yolları denemene rağmen https://support.truckersmp.com/ bu yoldan destek ekbine ticket atarsan yardım edebilirler :)

Bu Linkteki Konu Sorununuzu Çözmeye Yeterince Yardımcı Olacaktır :) https://forum.wotmp.com/konu/ets2-mp-is-cikmama-sorununa-cozum.66/

On 30.07.2017 at 0:34 PM, [TR]Porpoles said:

Merhabalar @osmduhan05

Oyundaki iş çıkmama sorunu çözümü en basit yoldan uyumaktır yada f7+enter servise gitmektir  hala olmuyorsa şayet oyun dosyalarında birkaç ayar yaparsan düzelecektir [Yukarıda belirtilmiş] sorun hala devam ederse bütün yolları denemene rağmen https://support.truckersmp.com/ bu yoldan destek ekbine ticket atarsan yardım edebilirler :)

Ayrıca Böyle Küçük Sorunlar'ı Destek Ekibini Meşgul Ederek Onların Zamanını Çalmış Oluruz.

• 2 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.