Jump to content

admini


Dawcio 1985

Recommended Posts

Nazwa Sugestii wprowadzenie wiekszej ilosci adminow

 

Opis Sugestii:

 Proponuje wprowadzenie wiekszej iosci adminow, bo to co sie tu wyprawia jest nie normalne, jak sie zglasza raport na kogos kto w nas przypierdziela i niszczy nam ladunek, i dostajemy odpowiedz ze nie bylo akcji z tym sprawca, to czlowiek sie wkurza, 

Przykładowe obrazki - brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

rozumiem ze jest tylko 3-4 adminow i nie chce im sie kazdego raportu sprawdzac, oraz ze maja wglad tylko do pierwszych 10 minut raportu, 

ale nie kazdy moze miec nagrywarke by nagrywac graczy ktorzy szkodza nam w jezdzie, pozatym , skoro to tak wielka gra z taka iloscia serwerow, to na zdrowy rozsadek powinno byc wiecej adminow ktorzy zajmowali by sie tylko raportami, a 3-4 adminow zajmowalo by sie kontrolowaniem terenu, radiowozem w miejscach gdzie najwieksze jest skupisko kolizji.

bo glowny problem to zbyl mala losc adminow. - nie wiem czy zatrudnia sie ich poprostu zbyt malo - ale rekrutacja na moda byla do stycznia tego roku, na suporta do kwiatnia tego roku.

 wiadomo ze dzieciakom nie bedzie dana taka mozliwosc, ale sa osoby dorosle, ktore moga skopiowac dowod osobisty, na pw, do osoby prowadzacej rekrutacje, jest sporo osob ktorzy swietnie sie nadzadza na to stanowisko i beda rzetelnie wykonywac swoje obowiazki....tylko droga administracjo , dajcie sie im wykazac, i pokazcie swoja dobra wole i zacznijcie rekrutowac adminow do pracy.bo to co sie dzieje glownie za sprawa kierowcow aut osobowych to porazka, odechciewa sie grac.

Link to comment
Share on other sites

3-4 adminów?

Jest ich więcej.

 

Nie chce im się każdego raportu sprawdzać?

Ilość raportów jest liczona w tysiącach, w nich są też te bezsensowne lub z niewystarczającymi dowodami. Poza tym admin to nie robot, nie siedzi 24/7 i nie sprawdza reportów cały czas.

 

Jeździsz w największe skupiska ludzi, a potem wylewasz tutaj żale. Taki typ gracza można spokojnie wyśmiać. Inteligentny człowiek tak nie robi. Albo omija te tereny, albo ma wywalone na ładunek i jedzie grzecznie dalej.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To może jak jeden z adminów się tutaj wypowiem. Drogi Przemku twoja sugestia jest jak najbardziej na minus ponieważ na dzień dzisiejszy jest nas mowie tutaj o adminach około 50 ale części osób jest z innego kontynentu czy kraju. Nie siedzimy 24/7 nie mamy za to płacone tak jak nie którzy robią plotki jest to jako wolontariat. 

 

Obecnie mamy 7000 raportów do sprawdzenia gdzie 2/4 a może trochę i wiecej jest do odrzucenia poniewaz albo to nie ma dowodu, brak porawnego id truckersmp oraz steam, Na jednego raporta 3.5 minuty w moim przypadku gdzie trzeba wszystko sprawdzić na danego gracz i my nie wybieramy sobie jakie raporty sprawdzimy tylko sprawdzamy jak leci. Co do twoich słów o rekrutacji to tak nie polega. 

 

Admin tez ma zycie prywatne admin nie siedzi 24/7 i nie sprawdza raportów na stronie czy tez w grze. 

 

Jeżeli nie sprzyja ci jazda na eu2 zapraszam na eu1. Ja zawsze powtarza. Jedziesz na droge śmierci jedziesz na własną odpowiedzialności. 

Link to comment
Share on other sites

Przemo ale spokojnie :) jest dużo adminow , a jak bedzie potrzeba to bedzie rekrutacja napisana na forum :) Admin tez ma swoje zycie , praca , rodzinna , a nie tylko ets2/ats i sprawdzenie reportow 24/7 :) a jeszcze są wakacje wiec wiele osób wyjezdza na jakies wakacje.

Są 4 europejskie serwery , jak jakis ci nie lezy albo gracze na nim to zawsze mozna zmienic :) szczegolnie ze na ostatnim czyli 4 serwerze jest No collision , takżę pełna dowolnosc :)

 

Link to comment
Share on other sites

To nie ma sensu. Tylu adminow ilu jest w zupelnosci wystarczy. Tak jak Mikkel pisał wielu jest na wakacjach i nie siedza tez 24/7 na serwerze a co do ilosci reportow to po okresie oczekiwania na zatwierdzenie moich to chyba nie jest ich 7000 a dwa razy tyle. Co do landowki smierci to kazdy pcha sie na wlasna odpowiedzialnosc. Ewentualnie mozna nagrywac shadow play'em :)

Link to comment
Share on other sites

@orzel85 kopiujesz inna wypowiedz i ja wklejasz, napisz cos od siebie jak chcesz ilosc postow nabic.

 

@Minatomirai nie jezdze w najwieksze skupiska graczy, wybieram zawsze 1 zlecenie i jade je wykonac, nie olewam ladunku, bo to za ladunek otrzymuje wynagrodzenie, na landowke smierci raz pojechalem samym samochodem ciezarowym bo chialem sprawdzic co to takiego, i nie zalilem sie ze po 15 minutach mialem 65% samochodu zniszczonego, bo przed wyjazdem szybkiego save zrobilem.

pisze poprostu o tym ze tyle skarg wyslalem na samochody osobowe ktore we mnie uderzaly pod czas jazdy na eu2 i eu3, i zawsze otrzymywalem odpowiedz ze nie bylo kolizji z tym uczestnikiem.

 

@Mikkell - dzieki za twoja wypowiedz, doceniam ja, i szanuje twoja prace, wiem ze jest to woontariat, i ze macie swoje prywatne zycie, jednak najbardziej mnie denerwuje to ze kupilem gre, bym mogl grac z innymi kolekami razem, konwoje itp. od tego jest multi- na eu2 praktycznie nie przebywam bo wiem co tam skody odpierdzielaja, ale na eu3 i eu1 wczoraj dla przykladu uderzyl we mnie celowo samochod ciezarowy, zreportowalem go i doslownie po 3 minutach wiadomosc od systemu dostalem ze nic sie nie stalo.....

jak to mozliwe skoro macie 10 minut wgladu do raportu, a odpowiedz wplynela mi po 3 minutach ?- oznacza to ze admin ten wczoraj olal sytuacje i od razu wywalil kika raportow na raz do kosza, odpisujac automatycznie ze nie bylo zdarzenia....takie cos denerwuje, 

bo po to mult jest aby byla zabawa, lecz zabawa ta mija sie z celem, kiedy wala w ciebie pojazdy i nie zostaja ukarani 

skoro gracz xyz- ma numer 210 i mnie pacnol, to kliam tab, zaznaczam go i klikam raport zaznaczam ramming , i wysylam wiec gdzie tu brak dowodu skoro po 3 minutach raport zostal przyjety i odrzucony bez sprawdzania go ?

w zwiazku z tym ze macie tak wiele raportow , byl moj pomysl o zwiekszenie ilosci adminow, by szybciej sie uporac z tymi raportami,  

dzieki czemu bedzie wieksza szansa ze dana osoba zostanie ukarana.

Edited by Daniellus_PL
Link to comment
Share on other sites

@[TruckersPL] Przemo czyli przez to że nie spełniasz wymagań mają zostać  zmienione zasady rekrutacji? Nie każdy musi być adminem, a warunki rekrutacji nie są trudne, dla większości graczy przystępne. Sprawdzanie reportów? Jak niby chciałbyś to robić bez znajomości angielskiego (już pomijam bez bycia adminem) jak większość jest po angielsku? W innych językach jest ich mało, a w teamie jest wiele osób z różnych krajów, więc nie ma z tym problemu. 

Proszę powstrzymywać się od takich bezsensownych komentarzy, gdyż będą one ukrywane.

Pozdrawiam 

Daniellus_PL

Forum Moderator 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze mamy aż dwie minuty że zdarzenia od zgłoszenia reportu wstecz. A nie wiem skąd wziąłeś 10. Dziś sytuacja z pięknego miasta Duisburg. W trzech ledwo co daliśmy radę zrobić jakikolwiek ład przy samym serwisie oczywiście nie w całym mieście. Poszło kilkadziesiąt banów. I skąd wiesz czy admin cokolwiek zrobił z tym reportem. Nie wiesz tego. 

Link to comment
Share on other sites

Rekrutacja na Administratora jest to długa droga do przejścia i nie możemy tak o wziąść sobie 20 Adminów z gry, staramy się żeby było ich jak najwięcej w grze, tylko pamiętaj o tym, że oprócz bycia w grze Admini zajmują się także raportami na stronie plus apelacjami od banow. Jesli bedzie tylko mozliwosc bedzie ich napewno wiecej. Odrzucone

  • Upvote 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.