Jump to content

Synchronizacja ładunków


Recommended Posts

Nazwa Sugestii
: Synchronizacja ładunków z serwerem przed dołączeniem i po skończonej grze.

Opis Sugestii
: Proponuję dodać automatyczną synchronizacje, a po przez synchronizacje mam na myśli:

  • Synchronizacja ładunków graczy z profilem serwerowym.
  • Zapisywanie pozostałego czasu na dostarczenie ładunku podczas opuszczania gry oraz dodawania go przy ponownym dołączeniu.
    Mam na myśli, że jeśli skończymy grę mając zlecenie, po ponownym dołączeniu okazuje się że mamy spóźnienie o kilkanaście godzin (w takiej sytuacji pozostaje tylko kontynuowanie na singlu)
  • Myślę, że znalazło by się jeszcze kilka pomniejszych rzeczy przy których przydała by się synchronizacja.

Przykładowe obrazki
: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
: Zgaduję, że nie tylko ja byłbym zadowolony z szybkiej możliwości tego samego zlecenia co znajomy i z możliwości sprawdzenie zleceń w okolicy oraz grać bez obawy, że będę musiał kontynuować podróż na singlu.

Link to comment
Share on other sites

Czy słyszałeś o czymś takim jak zlecenia zewnętrzne? Dzięki nim możesz brać te same ładunki co znajomi i przy pomocy podstaw matematyki mieć pewność że nie będziesz musiał kontynuować gry na singlu, zlecenia mają ograniczony czas w czasie rzeczywistym, czasem masz na dowóz 18 godzin a to dużo. Jedynym mankamentem dla niektórych może być domyślny ogranicznik do 90 km/h

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zgodzę się z kolegą @H&V I elot360PL   istnieje WOT jednakże jeżeli nie interesuję cię jazda z maksymalną prędkością 90km/h to polecam Virtual Speditor - nie tylko będziesz mieć ładunki w to samo miejsce ale nawet ich wybór, firmę skąd chcesz i dokąd chcesz.

Powyżej screen omawianego programu. Jak widać program jest łatwy w obsłudze, sam używam i polecam.

ca753160b77c2.png

Ponadto ktoś na tym forum mówił o programie TEDIT więc sposobów masz do wyboru

 

Link to comment
Share on other sites

On 18.7.2017 at 3:47 PM, H&V I elot360PL said:

Czy słyszałeś o czymś takim jak zlecenia zewnętrzne? Dzięki nim możesz brać te same ładunki co znajomi i przy pomocy podstaw matematyki mieć pewność że nie będziesz musiał kontynuować gry na singlu, zlecenia mają ograniczony czas w czasie rzeczywistym, czasem masz na dowóz 18 godzin a to dużo. Jedynym mankamentem dla niektórych może być domyślny ogranicznik do 90 km/h

 mysle ze to nie mankament, bo bardzo fajnie sie wykonuje te zlecenia na eu1, tam jest ogranicznik predkosci i tak, wiec nikomu to nie powinno przeszkadzac, 

acz kolwiek wole uzywac programu virtual speditor.

 

Pomysl na Nie

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Myślę, że dla osób w Virtualnych Spedycjach byłoby to uciążliwe. Kierowca pobiera ładunek przypuśćmy, że przejechał 2000 km i naglę musi wyłączyć komputer bo ma coś ważnego do załatwienia. Co później z ładunkiem? Po ładunku lub dokańczamy na singlu, ale nie wszystkie firmy przyjmują trasy z SP.
Oczywiście można sobie dodać czas na ładunku poprzez edycję savea, ale nikomu z nas nie chciałoby się tak robić. A jak napisali koledzy wyżej, takie same ładunki można pobrać z WoTa lub zrobic ładunek przez Virtual Spedytora.

Jestem na nie

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z osobami mnie poprzedzającymi.

Jak się domyślam koledze chodzi również o to, aby mógł dokończyć na multiplayer ładunek, który rozpoczął na przykład wczoraj. Jednak bardzo by to obciąyło serwer gdyby miał jeszcze podawać do każdego klienta gry modyfikację zapisu, aby czas dostawy ustawić na taki jak był wcześniej. Mało tego synchronizacja czasu musiałaby odbywać się już przy uruchamianiu gry co może być zabójcze dla niektórych graczy. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.