Jump to content

Yeni rapor sistemi yetersiz

Sakaryali O?uz

Recommended Posts

Herkeze merhabalar. Biliyoruz ki yeni rapor sistemi getirildi. irini rapor ettiğimiz zaman adamın son 1-2 dk sını adminler görebiliyor ancak suç işleyen birini raporladığım zaman oyunda ban yediğini göremiyorum adamın ıd sini alıp takip ettiğim halde banlanmıyor. Tahminimce ya adminler fazla önemsemiyor bu raporları ya da çok yoğunluk olduğu için başa çıkamıyorlar. Ben ets de TruckersMP raporlama sisteminden 7-8 ayda yaklaşık 90 kişiyi banlattım ama resim ile ama video ile. Trollcüler şu oyundan biraz temizlensin diye raporlamaya hiç üşenmem aklıma şöyle bişey geldi yeni rapor sisteminde raporladığımız adamların videosunu bizde görüp kendi imkanlarımız ile video çekip banlanmazsa truckers MP e raporlasak güzel olmaz mı ?

Merhaba, 

Adminlerin herhangi bir ilgilenmemezlik gibi bir durum sergilemesi söz konusu bile olmaz. Admin videoyu izler ve karar verir ceza süresini belirleyerek banlar. Adminler ırk, din, dil ayrımı asla yapmaz. Ayrıca bahsettiğiniz oyun içi report bölümü ise bir oyuncuyu raporladığınız zaman adminin o rapora 10 dakika içinde bakmazsa zaman aşımına uğrar. Önerim video programı ile oyununuzu kayıt edip siteden raporunuzu göndermektir.

Saygılarımla,

iyi Forumlar,

• Upvote 1

4 hours ago, HamitCanKilic / 24] said:

Merhaba, 

Adminlerin herhangi bir ilgilenmemezlik gibi bir durum sergilemesi söz konusu bile olmaz. Admin videoyu izler ve karar verir ceza süresini belirleyerek banlar. Adminler ırk, din, dil ayrımı asla yapmaz. Ayrıca bahsettiğiniz oyun içi report bölümü ise bir oyuncuyu raporladığınız zaman adminin o rapora 10 dakika içinde bakmazsa zaman aşımına uğrar. Önerim video programı ile oyununuzu kayıt edip siteden raporunuzu göndermektir.

Saygılarımla,

iyi Forumlar,

hmm şu 10 dk muhabbetini bilmiyordum bilgi için teşekkür ederim. Ama dediğim şey yani raporladığımız kişilerlin videosunu biz görebilsek çok iyi olur pcsi orta derecede olanlar daha az sıkıntı çekmiş olur.

• 2 weeks later...

Locked and Turkish Archive due to inactivity.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.