Jump to content
  • 0
Madpix

Jak wysłać filmik na którym są dowody i powody do raportu (ets 2 MP)

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Wpisujesz ID gracza jakie ma jeśli nie masz tego, szukasz jego nicku na truckersmp i stamtad bierzesz jego ID, Jeden Report jedna osoba.

0d4926fe6dfee.png - Tak wygląda ID gracza jeśli wyszukasz go po nicku na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Mam. Jeszcze 2.problem .  Co wpisać tutaj .?  Bo parę osób jest na filmie . I jak wpisałem 7 ID siedmiu osób to dodało nowy report ale jakaś 1 osobę wybrało 

IMG_20170714_135548.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Nigdy nie wpisuj w to miejsce ID jakie widnieje na TABie. Wpisując je tam popełnisz błąd przez który potem cierpią niewinne osoby.

W to miejsce wpisujesz unikatowe ID TruckersMP. Po wpisaniu komendy /pinfo <ID gracza z gry>  wyświetlają ci się informacje na temat tej konkretnej osoby, ID Steam oraz TruckersMP ID. Jeśli tego nie zrobiłeś w trakcie gry jest jeszcze jeden ratunek. W twoich dokumentach poszukaj folderu z ETS2MP a tam z kolei folder logs w którym masz (Pod warunkiem że masz zaznaczoną taką opcje) wszystkie dane z czatu, listę graczy która ci się pojawiła oraz informacje klienta które ciebie nie obchodzą. log_spawning to plik tekstowy w którym masz podane informacje o graczach który pojawili ci się danego dnia na TABie. Masz tam ich nick, obecne ID z gry oraz TruckersMP ID. W pliku tekstowym chat zapisuje ci się treść czatu jaka danego dnia była na czacie, jak sama nazwa wskazuje. Informacje znajdujące się w pliku tekstowym client nie pomogą ci w identyfikacji sprawcy.

Jeśli nie masz ustawionego zapisywania się logów to w takim razie właściwie przepadło. Ewentualnie możesz szukać jeszcze po nazwie użytkownika w szukajce na stronie truckersmp.com ponieważ od którejś aktualizacji nazwy gracza na TABie są pobierane z kont TruckersMP a nie ze Steama. Tym samym jeśli znajdziesz właściwe konto to w adresie do tego konta jest umieszone TruckersMP ID.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...