Jump to content

System VTC dla firm // by PolishBandit


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Zajmuje się tworzeniem tachografów dla firm (systemy VTC - zarządzanie wirtualną firmą).
Szukasz własnego systemu oddawania tras dla swojej firmy?
Wszystko do dogadania, zainteresowani proszeni są o napisanie do mnie wiadomości prywatnej żeby dowiedzieć się więcej na ten temat.
Tworzyłem systemy zarządzania firmą dla 3 wirtualnych spedycji, grafiki dla wielu osób i każdy jest zadowolony :)

 

Przykładowy wygląd interfejsu oddawania zleceń:
eEqi3W7.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

Polecam Bandyte jak i jego tachograf. Jestem szefem firmy SpediStar, jak rowniez jestesmy pierwsza firma ktora miala tachograf od Bandyty jestem ja jak i kierowcy bardzo zadowoleni. Prosty, szybki i ladny graficznie tacho ktory nam ulatwia zycie w oddawaniu tras. Polecam tego Pana jak i jego dzielo (tacho i grafika) bo ma chlopak talent. Wiecej info jakby ktos chcial to piszcie priva. Jeszcze raz POLECAM i pozdrawiam. Shaq -SpediStar.
#SpediStar #Shaq #tachograf

  • Upvote 2

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [SpediStar] Shaq said:

Polecam Bandyte jak i jego tachograf. Jestem szefem firmy SpediStar, jak rowniez jestesmy pierwsza firma ktora miala tachograf od Bandyty jestem ja jak i kierowcy bardzo zadowoleni. Prosty, szybki i ladny graficznie tacho ktory nam ulatwia zycie w oddawaniu tras. Polecam tego Pana jak i jego dzielo (tacho i grafika) bo ma chlopak talent. Wiecej info jakby ktos chcial to piszcie priva. Jeszcze raz POLECAM i pozdrawiam. Shaq -SpediStar.
#SpediStar #Shaq #tachograf

Zgadzam się z opinią świetnie zrobiony tachograf działający już długi czas bez żadnych zarzutów. Krótko mówiąc POLECAM dla każdego pracę @[SpediStar] PolishBandit

JakubP \\ SpediStar

  • Upvote 2

 

76561198084378924.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.