Jump to content

donma sorunu

btxps

Recommended Posts

merhaba, ets 2de donma sorunuyla karsılasıyorum, oyuna sorunsuz giriyorum 20-30dk oynuyorum sonra oyun donuyor görüntü gelmiyor ses olarak geliyor. Neden yapar bunu bir türlü çözemedim..

evga 1070 ftw

16gb ddr3 ram,

i5 3570k 4.6 o/c islemci var çözümü bilen varsa yazarsa memnun olurum iyi forumlar

Merhabalar @btxps

Lütfen aşağıdaki methodları uygulayınız 

• Sadece biraz bekleyiniz. Bu 15 dakika alabilir .
  • Hiç birşey yapmayın ve hiçbir tuşa basmayın 
  • Donma nedeni aşırı derecedeki para garaj ve tutmuş olduğunuz şoförler olabilir lütfen bunları azaltınız . 

Lütfen aşağıdaki konulara göz atınız 

Eğer sorununuz devam eder ise lütfen yorum veya özel mesaj atınız .

Saygılarımla 

BaldemarDeutsch...

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

14 hours ago, btxps said:

merhaba, ets 2de donma sorunuyla karsılasıyorum, oyuna sorunsuz giriyorum 20-30dk oynuyorum sonra oyun donuyor görüntü gelmiyor ses olarak geliyor. Neden yapar bunu bir türlü çözemedim..

evga 1070 ftw

16gb ddr3 ram,

i5 3570k 4.6 o/c islemci var çözümü bilen varsa yazarsa memnun olurum iyi forumlar

14 hours ago, btxps said:

evga 1070 ftw

16gb ddr3 ram,

Ekran kartin fazla isiniyo ola bilir Bide tum drayverlerin guncelmi onaa bi goz at

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.