Jump to content

Bazen kenara kaymak hayat kurtarır

Yushima

Recommended Posts

Ben sadece onu yapmakla yetinmiyorum. Kenara yanaşıp sollayan kişiye kolaylık sağlamanın dışında birisi bana çarptığında özür dilerse veya "sorry" yazarsa da raporlamıyorum. Oynarken her zaman kayıttayım, bir tek birisi çarpıp da benim dorseye hasar verdiğinde report ediyorum ki o da nadir oluyor. Çünkü dorse hasar aldığı zaman bütün her şey berbat oluyor. Herkese de tavsiyem bu. Sonuçta bu bir oyun olduğu için ancak emek verdiğiniz bir noktada biri size haksızlık yaparsa onu raporlayın. Onun dışında insanları banlatmak veya bunun için uğraşmak pek de doğru değil. Elbette bu benim kanaatim, her gördüğü ihlali raporlayanın da kendine göre sebepleri vardır.

• Upvote 2

• 2 weeks later...

Arkadan gelen tır'ın kullanıcısının Türk olduğunu fark etmişsinizdir. 

Türkiye genelinde kullanıcılarının internet hızının düşük olmasından dolayı online oyunları laglı oynamakta. Bunu anlayışla karşılamanız gerekmekte. 

Arkadan gelen tırda yukarıda bahsettiğim gibi laglı geliyor. İleri de durulması gerektiğini fark edememiş veya lagdan dolayı frene basıp duramamış olabilir.

Sonuç şu ki onu raporladığınız zaman elinize bir şey geçmeyecek. 

Arkadan vurduğu için zaten zararı ona gidiyor. Öndekine bir şey olmuyor. Lagın etkisi ile hafif sarsıldı sadece. 

Vicdanlı oynayın. Kim bilir nasıl interneti vardı adamın. Raporlamak yerine uyarmanız yeterli olucaktı. 

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.